Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a menstruációs bugyiról? Borzasztóan vágyölőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem hallottatok róla, akkor linkelem, ilyenre gondolok:

[link]



2021. nov. 3. 12:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb kapcsolat azért megy tönkre, mert a másikat már nem találják elég kívánatosnak. "


Szerintem nem, szerintem a szr kommunikáció miatt megy tönkre. Meg az intimitás hiánya miatt. Arra ez is tökéletes példa. Ha n em engeded közelebb, nem fejlődik a kapcsolat. Marad a márc és a kirakat. Nem azzal teszel meg mindent, hogy természetellenesen viselkedsz, hanem azzal, ha bizalom alakul ki köztetek, ami TÖBB, mint a szex.

2021. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/122 A kérdező kommentje:
A wc-ben nincs mosdókagyló, csak egy kuka és maga a wc. Először inkább a bugyit próbálnám ki, utána ha nem vált be, akkor jöhetne a kehely. Utóbbival még azért is szkeptikus vagyok, mert olvastam róla olyat, hogy a hüvely izmainak nem tesz igazán jót, idővel nem fogok tudni úgy szorítani.
2021. nov. 3. 13:00
 43/122 anonim ***** válasza:
100%

#38

A példádnál maradva, szerintem "zavaróbb"* egy ronda póló, mint egy ronda ALSÓNEMŰ, ami más ruha ALATT van és úgyse látszik.


*: értsd, egyik se zavaró konkrétan és nem, nem jelenti a kapcsolat végét. :D

2021. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/122 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nyilvánvalóbb, hogy lelki problémáid vannak. A bugyi meg olyan, amilyen. Ez nem erről szól.
2021. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se értem, hogy a munkahelyi wc-fülke hogyan és miért van hatással arra, hogy az otthonodban mit használsz..... :D
2021. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/122 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz tőle miért akarsz venni? Komolyan kérdezem. Ha elvileg jó a méret nem szivárog ki sehol, de baleset bármelyik eszköz mellett történhet, tamponnal is. Azzal is előfordulhat, hogy hamarabb megtelik mint hinnéd és átázol. A bugyi is egyből felszívja, ha passzol nem szivárog (mert egyből be is issza), ha túl gyorsan megtelik akkor lehet baleset.
2021. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/122 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, ez már szimpla trollkodás.
2021. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/122 anonim ***** válasza:
100%
És miért lenne jobb a vért a mosdókagylóba átmosni? Ott ahol mások is kezet mosnak? Ahelyett, hogy a wc felett átmosod, majd lehúzod a véres vizet? Te tényleg ilyen életképtelen vagy? Nagyon remélem, hogy csak kamu, mert ha nem akkor iszonyatosan buta vagy.
2021. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/122 anonim ***** válasza:
100%

nem azzal fogod megolni a vagyat, hogy havi 5 nap az atlagnal egy kicsit tobbet takaro, de amugy igenyes, normalisan kinezo bugyi van rajtad. ha ennyitol elmulik a vagy es a kapcsolat rovasara megy, akkor az a kapcsolat annyit is ert, nem kar erte. engem melegitoben, kocos hajjal es smink nelkul is megkivan a pasim, de biztos velem van a baj, hogy nincs ilyen brutal megfelelesi kenyszerem fele, hogy nehogy egy mp-re is elmuljon a ‘vagy’…


oszinten, sajnallak kerdezo, mert ezt a mentalitast, a komplexust, a koros megfelelesi kenyszert valahol, valakik elultettek benned, beledtaplalata a kornyezteed es ugy szocializalodtal, hogy a pasinak te 24/24 szexualis targy vagy es nem okozhatsz csalodast. javasolnek egy jo pszichológust ennek kikezelesere, viccen kivul.

2021. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/122 A kérdező kommentje:
Nézz meg egy szülésről készült kitakarásmentes videót, és be fogod látni, hogy igazam van. Továbbá a pelenkázást is annak tartom, ezért ennél nagyobb, kb.4-5 éves kicsiket szeretnénk majd örökbefogadni.
2021. nov. 3. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!