Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a menstruációs bugyiról? Borzasztóan vágyölőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem hallottatok róla, akkor linkelem, ilyenre gondolok:

[link]



2021. nov. 3. 12:19
 71/122 anonim ***** válasza:
100%
Jaj lányok, ez a beetetős troll, hagyjátok szerintem :D bár kétségtelenül szórakoztató a produkciója, de kicsit átlátszó. Látom a munkahelyén nem csak kelyhet nem lehet cserélni, de dolgozni sem kell, mert ráér egész nap itt válaszolgatni.
2021. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/122 A kérdező kommentje:
Semmi közük hozzá, nem tartozik rájuk. Meleg van éjszaka, így szoktam meg, hogy bugyiban és topban alszom mindig, plusz jobb érzés úgy összebújni a párommal,hogy a bőrét érzem, nem a rajta levő ruhadarabot.
2021. nov. 3. 13:27
 73/122 A kérdező kommentje:

8 éve használom, előtte nem tudtam,hogy van ilyen, akkor nem szexeltem menstruáció alatt. Ez a hivatalos neve, ez van a dobozán, ezért hívom így, ha mondjuk szextampont írtam volna, akkor valószínű még kevesebben tudjátok, hogy mire gondolok.

Szabadságon vagyok csütörtökig, az irodában örülök, ha pisilni van időm kimenni, annyi munkám van.

2021. nov. 3. 13:30
 74/122 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj, ha esetleg tudják? Felnőtt nő vagy, menstruálsz. Teljesen természetes dolog. Nem is a párodról szól ez (véleményem szerint), te kezeled teljesen tabuként, mert mi van ha megtudják, mert viszed a táskádat... nem kell erről velük beszélgetni! De ha látják akkor mi van? Semmi. Ahogy írtam, én ráadásul férfiakkal vagyok egy irodán, mégcsak nem is nőkkel, mégse jutott sose eszembe, hogy mit gondolhatnak, hogy kiviszem a táskámat. Sose érdekelte egyiküket sem.
2021. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/122 anonim ***** válasza:
100%

"Meleg van éjszaka, így szoktam meg, hogy bugyiban és topban alszom mindig"

És ehhez éjszakára nem használsz kelyhet, mert a munkahelyen így meg úgy.


Bocsi, de vagy nagyon buta lehetsz, vagy trollkodsz.

2021. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/122 A kérdező kommentje:
A sof tamponhoz még annyit, hogy legelsőt nem is bírtam kivenni, bepanikoltam teljesen, az akkori párom ráncigalta ki belőlem,nőgyógyászati ügyeletre mégsem akartam ezzel menni, szerintem ott undorodott meg tőlem igazán. Utána sokat gyakoroltam egyedül, felraktam magamnak, majd pár óra múlva kiszedtem,ráéreztem a technikájára, ma mársemmi gondot nem okoz. Nálunk is vannak az irodában férfiak is,attól,hogy nem szólnak semmit, az nem jelenti azt, hogy nem gondolnak semmit magukban erről.
2021. nov. 3. 13:33
 77/122 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csepegtetős troll lesz 😄
2021. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 anonim ***** válasza:
99%
Engem a neurózisod jobban zavarna, mint ez a bugyi.
2021. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/122 A kérdező kommentje:
Nem, leírtam világosan, hogy olvastam róla, hogy nem tesz túl jót a hüvelyizmoknak, ezért elsőként nem ezt próbálnám ki a tampon alternatívájaként. Az nem engem minősít, hogy lehülyézel úgy, hogy szinte semmi információd nincs rólam.
2021. nov. 3. 13:36
 80/122 anonim ***** válasza:
83%
A fazonnal nincs bajom, de nem tudom mennyire hígénikus ezeket használni. Mondjuk külön mosva elmegy, de akkor meg már nem biztos, hogy megéri.
2021. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!