Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom lányának hétvégén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lányának hétvégén lesz a szalag avatója, de nem hívott meg. Szeptembertől élünk együtt, jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 09:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%
Legalabb mondtak valamit, vagy csak ugy kiderult, hogy te nem vagy meghivva? Azt siman megertenem, ha limitalt szamu vendeg mehetne es szolnanak errol hogy bocsi, gondoltunk rad de nincs hely. Ha viszont nem is szolnak semmit csak kozlik hogy egyebkent hetvegen nem lesznek itthon mert szalagavato lesz, az nekem is rosszul esne.
2021. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
26%
11 vagyok. Nem tudom miert van lepontozva a valaszom, mi meg egyutt sem elunk a parommal, majd csak tavasztol, de a nagyfia es a parom is minden csaladi esemenyrol szolnak, mindenhova meghivnak. Teny, hogy ott a gyerek nincs jo viszonyban az anyjaval, velem meg igen.
2021. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%
Én azért pontoztalak le, mert úgy gondolom, hogy még udvariasságból sem kell a gyereknek a szülője új párjára gondolni. Nem akarja meghívni, nem hívja meg. Ennyi. Nem kell elkezdenie kamuzni, hogy jaj hát gondoltunk rád de nem fért bele... Azt hív meg akit szeretne. Már végzős volt a lány mikor odaköltözött az új partner, semmilyen szülői szerepet nem tölt be az életében, nem vett részt a nevelésében. Ha kiskora óta velük élt volna, akkor azt mondanám, teljesen jogos amit a kérdező érez és amit te írtál. De így, hogy gyakorlatilag senkije a gyereknek...
2021. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem jogosan. Nálunk például maximum 4 (!!!) embert hívhatott meg mindenki, ennyi volt a kapacitás a rendezvényhelyszínen. Anno meghívtam a szüleimet (nyilván), és ha pl. 2 tesóm lett volna, nem csak 1, már a SAJÁT páromat se tudtam volna elhívni... NEM MÉG AZ ELVÁLT SZÜLEIM PÁRJAIT... Gondolom, itt is hasonló a helyzet, úgyhogy agyvérzés OFF.
2021. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk én anyám akkor párját elhívtam, mert ismertem már 5 éve, ráadásul apámat nem, mert egyrészt rossz a viszony, másrészt mindig fikázta a középsulimat, suttya vidékinek beállítva meg "szar helynek", mert én ugye odajárok az csak szar lehet, ráadásul anyám is odajárt régen, tehát az csak egy gusztustalan fertő lehet. Bezzeg ahová ő! Igaz ott kb. mindenki alkoholista lett később és a hideg kiráz még az épülettől is, de hát höhöhőőőj, az az igazi élet.


Mi "suttya vidéki" sulink, meg milyen gáz, mert néha kakaskukorékolást meg vonatfüttyöt hallani a távolból, mert amúgy totál csend van (én ezért szerettem).

2021. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
#15 ha a kérdezőnek a mostohalányával jobb kapcsolata lenne mint a lánynak a másik szülőjével, akkor elhívta volna. Nyilván itt nem ez a helyzet, de köszönjük a mesedélutánt :3
2021. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
39%

Bírom az ilyen mondatokat: "még udvariasságból sem kell a gyereknek a szülője új párjára gondolni. "

Gondolom, ugyanilyen elv alapján a kérdezőnek sem kell "még udvariasságból sem" a párja gyerekére gondolni.

2021. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez ne essen rosszul, de tényleg. Nem a személyed ellen szól. Lehet, hogy a ballagásra sem fog meghívni, de egy gonddal kevesebb, nem kell jópofizni a családdal.
2021. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
26%

16.


Ugyan, nincs mit. (Igen, tudom hogy ez már beszólás volt - de nekem nem az, mert nem érdekel)

2021. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%

Rosszul esni bármi eshet rosszul, az érzéseidnek nem parancsolsz.

Viszont meg kell értened hogy nem a te gyereked nem kötődik hozzád.

2021. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!