Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom lányának hétvégén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lányának hétvégén lesz a szalag avatója, de nem hívott meg. Szeptembertől élünk együtt, jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 09:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
29. Nemet is lehet mondani, ha az év 364 napján nem vagy fontos, ne legyél a 365. napon sem.
2021. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
23%

30 van aki itt meg is írja ugyanezt.Van akit ezért a mennyekig pontozzák van akit le

Itt is lehet látni milyen sok színű ez a világ!

Lényeg az a mostohát semmibe nem kel venni de elvárni való sem legyen tőle semmilyen formában Ahogy te írod akkor is legyen senki

Nem sértő ez csak a másik félnek is had legyen joga a majdnem felnött vagy felnött gyereket semmibe venni!

Anyuka meg tudja hol a helye apukától a tartásdíj jön azon kívül ne várjon semmít!

Ne játssza a feleség szerepet mert ő már a múlt egy EX.

Gyerekszülését nóbel díj nem jár.Gyerekkel való visszaélés finoman fogalmazva nem helyén való!!

2021. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
75%

29 a 28as vagyok gyorsan az igazságot a pontozással le kell támadni mert sok anyukának rettenetesen fáj!

Elvált vagyok magam is tudod szégyen amít az a szülő művel aki így neveli a gyerekêt.

Tök mindegy miért válunk nincs hatalom a kezünkben és jog hogy a közös gyerekkel keserítsük a EXÜNK életét.Mert ez nem másról szól.!

Ara nem gondol a tisztelt szülő hogy talán meg is rövíditi a saját gyerekét mert az a mostoha egy felnött ember jó barátja is lehet.Még az is lehet hogy valamijen elfogadható kapcsolat alakulhatna ki.Legtöbb esetben valami önös érdekből az anyukák mivel ök tartják a gyeplőt megakadályozzák ezt

Tele beszélik a fejét a gyereknek aki ha nem is olyan kicsi talán felnött gyerek.De természetes hogy hadja magát manipulálni ő az anya hozzá kötödnek imádják ami rendjén van.Csak az anyától ez nincs rendben.


Az nincs rendjén hogy tulajdonként kezelik a gyereket és az ex férjét valami különös okból- hogy én szültem neki gyereket a maga alattvalójának tartja ő is tulajdon.

Nem tudja elengedni.(A legkönnyebb a gyerekkel zsarolni-akit teljesen normális módon imád)Tönkre kel tenni mindent a kapcsolatát el kel valahogy üldözni a párját(Aki ha nem miatta váltak egy vétlen személy)AZ ÖVÉNEK gondolja mind kettöt.Jó magam hagytam hogy ex férjem felesége jóban legyen a gyerekemmel

Mai napig így van.(Majd40éves)

Mi soha nem barátkoztunk össze de szerintem nem is utálkoztunk ha láttuk egymást.Nem viselkedtem úgy hogy a gyerek az enyém és az ex férjem is hozzám tartozik.Meg húztam rég azt a bizonyos vonalat.-VÉGE Semmi közöm hozzá!

Szerintem nagyon sokat kéne változzanak az ex feleségek fele ennyi probléma nem lenne.Amít 60évesen írtam rengeteg személyes beszélgetés tapasztalata.ITT sem a GYEREK DÖNT hanem az anya A gyerek feladata az ő döntését véghez vinni!

A te példád haragudnak rád mert az apjuk szerintük anyukat kéne örökre gyászolnia mint újra házasodni.Nem tudnak a saját veszteségük kel mit kezdeni nem tudják feldolgozni!

Sok eröt türelmet kitartást neked!

2021. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

30 mond anyuka új partnerének van keresni valója esetleg ott?Az telyesen héjén való?

Érdekes módon az ilyen újdonsült párokkal semmi gond nem szokott lenni

Természetes anyukának van joga az életét élni a gyerek is elfogadja az új párját.

Fordítva miért olyan vérlázító ha az apáról van szó?

2021. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az telyesen héjén való?"



Lyaly :(



"Fordítva miért olyan vérlázító ha az apáról van szó?"



Azert, mert a kozepkoru anyuka tovabbra is azt hiszi, hogy annyi idos, mint a lanya, akinek a szalagavatoja van. Fel kell vilagositani, hogy ennyi idosen hol a helye :)



37F incel

2021. dec. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!