Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok ha összeköltözés után megtudnátok hogy a barátnőtök nem tud főzni és minden estére salátát eszik?

Figyelt kérdés

Tudok főzni 1-2 alapkaját de már évek óta nem főztem és nincs is kedvem. Minden este ugyanazt eszem: saláta mix, zöldség és kb heti 2-szer csinálok hozzá vmi grillhúst is (grillcsirke vagy hal). Ezenkívül szendvicset szoktam.

Sose híreszteltem h nagy főzőtudományom van de a barátomnak nem lesz ez fura?

Az élet úgy hozta hogy viszonylag hamar (2 hónap után) összeköltözünk.

Eddig minden ismerősöm furának talált, hogy minden nap ugyanezt eszem vacsorára, a nagyszüleim pedig állandóan arról próbálnak meggyőzni, h egészségtelen mindig hideg kaját enni, és hogy egy férfi ezt nem viseli el, ha nincs otthon meleg étel. Meg h hogy nem tudom megunni ezeket. Őszintén szólva engem sose érdekelt hogy mit eszek..


2021. dec. 2. 21:34
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
57%
Nem leszek nepszeru, en tudok fozni eleg jol is, szivesen is teszem. De engem ket dolog zavarna. Az egyik, hogy nem kepes a baratnom egy jo izut enni, non stop salata salataval. A masik, hogy nekem is lehetnek nehezebb napjaim, vagy nem ugy alakul keson erek haza, es keptelen osszedobni egy rantottat vagy egy paradicsomos pennet, hogy legyen kaja a salatan kivul. Szoval szivesen csinalom akar kettonknek is, de hogy a baratnom szinte egyaltalan ne tudjon az zavarna.
2021. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
17%
Vonatkoztassunk el a férfitól, a te gyomrodnak sem tesz jót a monoton kaja
2021. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
10%
#10, gondolom téged már kibsztak vagy 20 éve otthonról az elméleted miatt, így már csak a tiszta jóindulat vezérel, hogy itt a fiataloknak adsz életvezetési tanácsokat....
2021. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
83%

#13

Mi a baj, magadra ismertél? :D


Megnyugtatlak, szó sincs ilyesmiről (huszonnégy vagyok, szép is lenne, ha húsz éve kidobtak volna itthonról... ). Akár most is hazamehetnék, csak külföldre költöztem. Az, hogy főzz magadnak borzalmasan alapvető dolog, csak az nem tudja megtanulni az alapokat, aki nem szeretné. Tudod, miért tudom ezt biztosra? Mert egy katasztrófa vagyok a konyhában, későn tanultam meg az alapokat is, de megtudtam tanulni, mert nincs magánséfem és nem tervezek mindennap rendelni vagy beülni valahova.

2021. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
86%

#9 "Kinevethettek, de nekem ez fontos, hogy egy nő ügyes legyen a konyhában, jól tudjon főzni.


Ez főként olyan elvárás, amit azért támasztok, mert én nem tudok, nem tanultam meg."

Hogy VARHATSZ el olyan dolgot valakitol(gondolom foleg azert, mert no) amit magadtol eszedbe nincs elvarni? :D

Konkretan kell melled egy pot anyuci, aki gondoskodik rolad, kulomben nem eszel normalisan, ezt en is csak egy anonim forumon mernem felvallalni:D

Nojj fel farok

2021. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
91%
Engem aztán nem izgatna,felőlem mindenki azt eszik meg azt csinál amit akar, én olasz paradicsomszószos olívaolajos sajtos spagettit főzök magamnak majdnem minden nap, mert imádom, ha meg nem akkor kisütök tárcsán valami húst krumplival, vagy rendelek kaját valamelyik étteremből.
2021. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
9%

"Hogy VARHATSZ el olyan dolgot valakitol(gondolom foleg azert, mert no) amit magadtol eszedbe nincs elvarni? :D"


EZ hülyeség. Nem ugyanolyannak kell lenni a másiknak, hanem ki kell egészíteniük egymást.

Akkor én most az sem várhatom el, hogy egy pasinak farka legyen?


"Ez főként olyan elvárás, amit azért támasztok, mert én nem tudok, nem tanultam meg."


Velem lehet egyezkedni. Én főzök, bevásárolok, te takarítasz és mosogatsz.

2021. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
93%
Neked fura lenne, ha ő sem tud főzni? Szerintem a férfiaknak fél másodpercre nem jut eszükbe, hogy "a barátnőm mit fog szólni, hogy nem teszek elé semmi kaját".
2021. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem, miért kell lepontozni azokat a férfiakat, akik ezt elvárják. Ahány ember, annyi szokás. Biztos van olyan dolog, nem is egy, amit TI elvártok tőlünk. Nem muszáj vele lenni, keress olyan férfit, aki nem várja el. Míg én, ha nem tetszik egy nő elvárása, keresek olyat, akinél ez máshogy van. Én amúgy nem várom el, hogy egy nő tudjon feltétlenül főzni, de mindenképpen örülök neki.
2021. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lenne már egészségtelen a hideg kaja. Ez a magyar "föttétel" mánia annyira szánalmas.
2021. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!