Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok ha összeköltözés után megtudnátok hogy a barátnőtök nem tud főzni és minden estére salátát eszik?

Figyelt kérdés

Tudok főzni 1-2 alapkaját de már évek óta nem főztem és nincs is kedvem. Minden este ugyanazt eszem: saláta mix, zöldség és kb heti 2-szer csinálok hozzá vmi grillhúst is (grillcsirke vagy hal). Ezenkívül szendvicset szoktam.

Sose híreszteltem h nagy főzőtudományom van de a barátomnak nem lesz ez fura?

Az élet úgy hozta hogy viszonylag hamar (2 hónap után) összeköltözünk.

Eddig minden ismerősöm furának talált, hogy minden nap ugyanezt eszem vacsorára, a nagyszüleim pedig állandóan arról próbálnak meggyőzni, h egészségtelen mindig hideg kaját enni, és hogy egy férfi ezt nem viseli el, ha nincs otthon meleg étel. Meg h hogy nem tudom megunni ezeket. Őszintén szólva engem sose érdekelt hogy mit eszek..


2021. dec. 2. 21:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
14%

kilences vagyok:

15 kössz szépen a jelzőt...

17 neked meg az ajánlatot :) még haljanék is az ajánlatra, ha annyi engedményt teszel, hogy az ilyen szezonális nagytakarításokat együtt csináljuk, az ilyen hétköznapi összepakolás, mosogatás, mosógép indítás, kiteregetés még vállalnám is, sőt, megfejelem azzal, hogy előteremtem a finom, egészséges ételekhez az anyagiakat, hogy te tudj miből bevásárolni. :)

2021. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
65%
30# (mármint a főzéstől, nem az evéstől*)
2021. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
10%
29# lehet :) ízlések és pofonok
2021. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
74%

#25 igen en egy fozni tudo punci vagyok, bar nincs osszefuggesben a ketto, nem a nemiszervem miatt kezdtem el fozni, hanem mert alapnak gondolom, hogy egy felnott ennyire kepes ellatni magat, csak jo nehany pali meg nem nott fel ennyire es soha nemis fog:D

"Én egy főzni tudó "farok" vagyok (képzeld!), mégis jólesik, ha egy nő készít valami finom ételt, mert tudod, ez is egy gesztus, amit az ember a másikért tesz "

Csak egy kerdes, szerinted a nonek nem esne ez ugyanolyan jol egy faraszto nap utan?:)

Legtobb no akinek a palija eletkeptelen, szinten szivesen le ulne munka utan a kanapera a tv ele valami piaval, dehat nem teheti meg, mert fozni kell a a herenek:))

2021. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%

"Csak egy kerdes, szerinted a nonek nem esne ez ugyanolyan jol egy faraszto nap utan?:)"


De, szerintem jól esne :)


"Legtobb no akinek a palija eletkeptelen, szinten szivesen le ulne munka utan a kanapera a tv ele valami piaval, dehat nem teheti meg, mert fozni kell a a herenek:))"


Biztos vannak ilyen nők, ha te nem ilyen vagy, akkor szerencsés vagy.

2021. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
9%

Imádom ezeket a feminácikat :D


Itt szerintem nagyobb gond lesz az egysíkú étrended rád nézve hosszabb távon egészségileg mint neki. Eddig is megoldotta.

2021. dec. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
13%

36# A saját hülyeségük teszi őlet feminácivá. Rosszul választottak és most a normális férfiakon verik le azt, amit a sajátjukon nem tudtak/nem mertek.

Gondolom évekig güriztek egy olyan férfiért, aki a seggét fel nem emelte volna, hogy besegítsen. Kedves femcsik, ez nem a mi, normális férfiak hibája, nem minket kell utálni, az "ellenség" nem itt van hanem a rossz döntéseitekben.


Üdv, egy "farok"

pussz :*

2021. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
A stílusotok ugyanott van, mint a heréknek, "sovik".
2021. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
0%
38# Elismerem, hogy a stílusom tenyérbemászó, de cáfolatot még egyikőtöktől sem kaptam :)
2021. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a mai világban alapvető, hogy mindenki tud magára sütni és főzni, legalább alapvető dolgokat. Nem vagyok egy konyhatündér (és még óvatosan fogalmaztam), de meg tudtam tanulni pár alapvető és többnyire egészségest fogást. Ezen a szinten semmi ördöngösség nincs benne, hiszen minden le van írva. Csak az nem tud pár tényleg egyszerű fogást elkészíteni, aki nem szeretne.


A barátommal jelenleg úgy zajlik, hogy néha én főzök, néha ő, néha közösen, néha rendelünk, néha beülünk valahova, néha maradékot eszünk, néha megvendégelnek minket. A lényeg, hogy fel van osztva, egyikünk se szolgálja ki a másikat, épp ezért örömmel főzünk a másiknak, mert tudjuk, hogy a másik viszonozni fogja.


Ha a párom nem tudna főzni, akkor felajánlanám, hogy megtanítom a magam szintjén, nincs azzal semmi gond, ha együtt főzünk. Viszont ha nem lenne hajlandó megtanulni és tőlem várná el, hogy mindig étel várja itthon, nincs miről beszélni, egy pirítóst nem készítenék neki. Magamnak sütnék, főznék, ő megoldaná magának, ahogy szeretné.

26/N

2021. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!