Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok ha összeköltözés után megtudnátok hogy a barátnőtök nem tud főzni és minden estére salátát eszik?

Figyelt kérdés

Tudok főzni 1-2 alapkaját de már évek óta nem főztem és nincs is kedvem. Minden este ugyanazt eszem: saláta mix, zöldség és kb heti 2-szer csinálok hozzá vmi grillhúst is (grillcsirke vagy hal). Ezenkívül szendvicset szoktam.

Sose híreszteltem h nagy főzőtudományom van de a barátomnak nem lesz ez fura?

Az élet úgy hozta hogy viszonylag hamar (2 hónap után) összeköltözünk.

Eddig minden ismerősöm furának talált, hogy minden nap ugyanezt eszem vacsorára, a nagyszüleim pedig állandóan arról próbálnak meggyőzni, h egészségtelen mindig hideg kaját enni, és hogy egy férfi ezt nem viseli el, ha nincs otthon meleg étel. Meg h hogy nem tudom megunni ezeket. Őszintén szólva engem sose érdekelt hogy mit eszek..


2021. dec. 2. 21:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%

15# mindenki azt vár el, amit akar. Nem kötelező vele élned.

"Konkretan kell melled egy pot anyuci, aki gondoskodik rolad"

Igen, vannak férfiak, akik az anyjukat keresik a nőben. Vannak nők, akiknek ez deal. Te nem ilyen vagy, oké.

Nem lehetsz túl érett, ha erre a jelenségre most csodálkozol rá.

(Most mondjam azt, hogy "nőjj fel, punci"?)

2021. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
80%
20# Tényleg az, nekem a gyomrom kikészült a folyamatos olajban sült meg hidegen fogyasztott kaják miatt, "mert ugye sietni kell", pedig nem vagyok öreg de sajna oda kell figyelnem mit eszek
2021. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
84%

"EZ hülyeség. Nem ugyanolyannak kell lenni a másiknak, hanem ki kell egészíteniük egymást"

Fozesrol beszelunk szivem, ez nem egy szemelyisegjegy, amivel ti kiegeszititek egymast:)

Ha nincs annyi penze valakinek hogy minden nap 3x rendeljen valami kajat, vagy nem akarja folyton ugyanazt enni, akkor sajnos kenytelen megtanulni fozni, ezt onellatasnak hivjak, ha pedig erre egy farok nem kepes es inkabb keres potanyucit mert kulomben 3 kajat valtogatna egesz eleteben, azt eletkeptelensegnek hivjak:D

FELNOTT emberek vagytok, tenyleg ennyire nem szegyenlitek magatokat, miutan ilyeneket kijelentetek?:D

2021. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
82%
Igen? A hideg salitól kikészült a gyomrod?
2021. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
7%

23# nem én voltam a főzni nem tudó "farok", ahogy te fogalmazol, de akkor ezek szerint te egy főzni nem tudó punci vagy? Vagy magadat hogyan definiálod, annak fényében, amit és ahogyan írtál?

Vagy tudsz főzni, csak nem akarsz pót anyuka lenni? Ki kért erre téged szívem? :*

Én egy főzni tudó "farok" vagyok (képzeld!), mégis jólesik, ha egy nő készít valami finom ételt, mert tudod, ez is egy gesztus, amit az ember a másikért tesz (meg önmagáért, együtt esszük meg, nem én egyedül)

Ja és a barátnőmet nem nevezném puncinak, de akkor te így gondolsz magadra, értem...

2021. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
39%
24# nem csak attól, de megfigyeltem, hogy ha "meleget" eszem, az jobban hat a gyomromra, leves főzelék, ilyenek. Persze mindenki máshogy viseli el, nekem sajnos nincs acelbol a gyomrom :D
2021. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
18%
Ezaz, nyomkodd a piros gombot, nehogy a mondandómra reflektálj :*
2021. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
86%

"jólesik, ha egy nő készít valami finom ételt, mert tudod, ez is egy gesztus"


Nem velem vitatkozol, de neked jólesne, ha gyűlölne főzni, és pofákat vágva letenne egy tányér kaját, hogy boldog legyél? Tehát fontosabb az, hogy "betörted", és olyat csinál, amit utál, vagy az a gesztus is jó, amit ő is élvez?

2021. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
86%
Te tudod. Én erősen kétlem, hogy egy laza sali rosszabb, mint egy tejfölben áztatott zöldséges borzalom.
2021. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
77%
28# dehogyis, soha nem okozott örömet, ha valaki olyasmit tesz vagy készül tenni értem, amit nem akar igazán. Ha örömét leli benne, csinálja. Ha nem, akkor ne. Nem olyan nagy dolog az evés, hogy emiatt bárkinek elmenjen tőle a kedve.
2021. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!