Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elvesztettem 10 ezer forintot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem 10 ezer forintot, de közös a kassza a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a dolog, de emberek vagyunk és hibázunk :(


A férjem a kezembe nyomta (mint mindig) a fizetését, én betettem a sajátom mellé.

Viszont azt mondta,hogy most egyedül kell elintéznem a karácsonyi bevásárlást..

Ez volt 3 napja

Autónk nincs így busszal oldom meg ráadásul egy 3hónapossal és egy öntörvényű 3,5 évessel...

3 napja úton vagyunk mert nem tudom haza cipelni egyben ezt a sok cuccot (főzni,sütni valók, ajándékok stb.)

Ő minden reggel 5től este 7ig dolgozik.

Nagyon nehéz így figyelni mindenre úgy hogy közben a pici ordít a babakocsiban a másik meg épp szalad el mellőlem.

Nem tudom hogyan, de 10ezerrel kevesebb van a pénztárcámban...lehet hogy valahol úgy fizettem hogy a vissza járót már nem vártam meg mert szaladtam ki a nagyobb után, vagy épp 210ezrest összefogtam, nem tudom..

A férjem teljesen kivan akadva és majdhogynem "leveri" rajtam azt a 10est.


Annyira nagyon nem hiányzik, mert egy hónapban ő haza hoz 450et én pedig 250et, de mégis szinte meg tudna ölni..

Hát ennyi minden mellett azt sem tudom merre vagyok arcal

Mit tegyek?



2021. dec. 11. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom...
2021. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát, mit tegyél basszus, semmit. A férjed egy idegbeteg phasz, most erre mit lehet mondani? Hibáztál, ennyi, ő reagál totál gyökér módon.
2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Jézuson, durva egy férjed lehet.Az este 7-ig dolgozik nem kifogâs, hogy Te cipekedj kicsikkel, nyílvân van szabadnapja is.Online nem tudsz bevásárolni?
2021. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, hogy ennyire ki van akadva. Oké, 10 ezer Ft-ról van szó, de bárkivel előfordulhat, hogy hibázik és így vagy úgy, de elveszít valamit. Főleg a 2 gyerekkel, nem tudsz mindig mindenre figyelni. Gondolom nem sűrűn fordul elő így se, egyszer meg belefér. Erős túlzás a reakciója, főleg így, hogy ahogy írtad, nem hiányzik a költségvetésből.
2021. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Tedd pórázra a gyereket. A férjedet állítsd le. A karácsonyt meg minél egyszerűbben.
2021. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Vérmérséklet kérdése. Én az összes cuccát kiraknám az ajtó elé a tízezresével együtt 😉
2021. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez totál off, de szintén kétgyerekes anyaként kérdezem, hogy miért nem rendelsz ajándékokat cipekedés helyett? Már mindenhova mindent meg lehet rendelni, én az összes ajándékot így szereztem be. Ha az élelmiszert személyesen is veszed meg, már ezzel is előrébb vagy. Mellesleg arra is van még idő, megvehetné a drága férjed a kaját hétvégén, autóval, így senkinek nem kéne cipekedni.
2021. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, látom, autó nincs. Akkor menjen ő hétvégén és trógerolja a szatyrokat a buszon.
2021. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
rossz embernek szültél.
2021. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha városban laknak( vagy 20 km_es körzetében) simán 7 óra után be tud ugrani boltban, mint ahogy sokan mâsok, sokszor én is.Tesco pl sok helyen már szâllít házhoz, nem csak tartós élelmiszert.Jó nagy tahó, nem férfi, hogy elnézi, az asszony csinlja így ezeket.10 ezer nem kevés, de annyira keveset sem keresnek, hogy tragédia.Ma nekem is sikerült egy 5 ezrest kirántanom, de a pârom annyit mondott, hogy valakinek talán így könnyebb lesz a karácsony.
2021. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!