Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom egyre kövérebb, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyre kövérebb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan hat éve együtt vagyunk és azóta a barátom folyamatosan hízik. Eleinte jól állt neki, mert nagyon vékonyka volt, de most már kezd duci lenni. A kapcsolatunk elején szóba jött egyszer, hogy kinek mi a turn off: nekem a sörhas. Nem érdekel, ha alacsony, kopasz vagy bármi, sörhasa ne legyen. Ehhez képest már elég nagy pocakot növesztett. Én ugyanannyi kiló vagyok, mint megismerkedésünkkor (173 cm/70 kg). Nem vagyok egy nagy sportember, de rendszeresen mozgok, próbálok egészségesen étkezni. Régebben ő is mozgott, gimiben és egyetemen is, mikor összejöttünk utána pár évig még járt futni meg kosarazni, de most már semmi. Szerintem enyhe depressziós tünetei vannak, de ezen se akar segíteni. Néha nyíg, hogy most már tényleg elkezd valamit edzeni meg egészségesen enni (imádja a chipset, és én hiába szoktam le gyakorlatilag teljesen a csokiról, ő továbbra is tömi magát vele), sőt néha úgy tűnik a pszichológusra is nyitott, de végül nem lesz belőle soha semmi. Többször felajánlottam hogy járjunk együtt valahova, vannak itthon súlyaim, azokat is használhatná. Most elkezdtünk korizni járni, az egy kicsit tetszik neki, se szerintem nagyrészt csak miattam jár (amit persze nagyon értékelek). Próbálok támogató lenni az irányába és éreztetni vele, hogy még mindig szexinek találom (elég jó a szexuális életünk is), de sajnos néha kicsúszik a számon, hogy nem igazán tetszik hogy ilyen pocakos lett, ezen viszont vérig sértődik. Tényleg nem a világ legnagyobb problémája, de engem zavar és szerintem őt is, különben nem érintené ilyen érzékenyen. Mégsem tesz ellene semmit. És azért engem is zavar valljuk be, de már nem merem sehogy felhozni.

2022. jan. 20. 07:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

diétára fogod és elviszed edzőterembe, ha pedig jobb idő lesz, akkor futni

ezen kívül mit gondolsz, mi segíthet az elhízáson?

2022. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Az a gond, hogy készpénznek veszi a kapcsolatot. Már együtt vagytok jóideje, úgy gondolja, hogy úgy is ott vagy mellette, minek erőltesse magát. Nagyon sokan elengedik magukat így egy kapcsolatban. Kicsit jó lenne fejben helyretenni a dolgokat nála, hogy ennek nem így kéne működnie és erre idővel nagyon könnyen rámehet a kapcsolat.
2022. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell az #1-est leszavazni.


Ha máshogy nem megy akkor közös programokat kell csinálni, mint sok sok kirándulás hegyekben erdőkben, sok biciklizés, alapból nagyon jó.

2022. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem írod milyen idős, de ez után jön valószínűsíthetően, hogy a pimpilimpi elkezd nem működni, elkezd rosszul látni, legyengül, semmihez se lesz kedve.

Na ez a kezdődő cukorbetegség.

Csak a baj az, hogy akkor kezd el kapálózni, ha már baj van.

Aztán van olyan, aki még akkor se....

Mond neki nyugodtan ezeket, meg hogy nem tetszik, csak a cukor mellőzésével sokat érne el.

2022. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Néha sikerül rábeszélnem túrázásra vagy most a korizásra, de rengeteget tud rajta hisztizni. Pár éve még együtt vettünk túrabakancsot és lelkesen mentünk kirándulni, de most már csak én kezdeményezek és már előre elegem van belőle, hogy az első felét végig fogja hisztizni. A végére jól érzi magát, de már kb garantált az összeveszés előtte vagy az első pár kilométeren.
2022. jan. 20. 09:33
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit hízott, hány kg most? Lehet eleve meg volt írva, hogy testesebb típus lesz. Sokan megemberesednek, miután elhagyják az iskolapadot. De persze nem mindegy, mennyit.
2022. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Edzetek,együtt sportoltok diétáztok fogytok. kövérebek husosabbak az uj férfi ideál
2022. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most 183 cm/85 kg szóval tényleg nem a világ vége, de elég vékony alkat alapból. Az apja se nagydarab, sőt. Szóval sajnos ennyi már eléggé meglátszik rajta. Most épp elhatározta hogy elmegy egy személyi edzőhöz, sőt egy barátunkkal megbeszéltük hogy járjunk el hármasban kondizni, de már látom hogy ebből se lesz semmi... Kifogások, szájhúzás mindenre. Dietetikust is ajánlottam neki, mert az még a mozgásnál is fontosabb, de arra se vevő. De úgy látom, így nem boldog, nincs megelégedve magával. De mégsem akar változtatni. Nem értem és nem tudok neki segíteni.
2022. jan. 20. 10:35
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális a testsúlya amúgy.
2022. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amúgy #2 elgondolkoztatott. Nagyon sokszor féltékeny, mindig teljesen alaptalanul, és mindig azért, mert "nem elég jó" nekem. Ezt persze nem győzöm megcáfolni. De ezzel megerősítem, hogy folytassa az életmódját. Pedig ő is érzi, hogy nincs ez így rendben. Megbántani viszont nem akarom. Ördögi kör.
2022. jan. 20. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!