Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom egyre kövérebb, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyre kövérebb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan hat éve együtt vagyunk és azóta a barátom folyamatosan hízik. Eleinte jól állt neki, mert nagyon vékonyka volt, de most már kezd duci lenni. A kapcsolatunk elején szóba jött egyszer, hogy kinek mi a turn off: nekem a sörhas. Nem érdekel, ha alacsony, kopasz vagy bármi, sörhasa ne legyen. Ehhez képest már elég nagy pocakot növesztett. Én ugyanannyi kiló vagyok, mint megismerkedésünkkor (173 cm/70 kg). Nem vagyok egy nagy sportember, de rendszeresen mozgok, próbálok egészségesen étkezni. Régebben ő is mozgott, gimiben és egyetemen is, mikor összejöttünk utána pár évig még járt futni meg kosarazni, de most már semmi. Szerintem enyhe depressziós tünetei vannak, de ezen se akar segíteni. Néha nyíg, hogy most már tényleg elkezd valamit edzeni meg egészségesen enni (imádja a chipset, és én hiába szoktam le gyakorlatilag teljesen a csokiról, ő továbbra is tömi magát vele), sőt néha úgy tűnik a pszichológusra is nyitott, de végül nem lesz belőle soha semmi. Többször felajánlottam hogy járjunk együtt valahova, vannak itthon súlyaim, azokat is használhatná. Most elkezdtünk korizni járni, az egy kicsit tetszik neki, se szerintem nagyrészt csak miattam jár (amit persze nagyon értékelek). Próbálok támogató lenni az irányába és éreztetni vele, hogy még mindig szexinek találom (elég jó a szexuális életünk is), de sajnos néha kicsúszik a számon, hogy nem igazán tetszik hogy ilyen pocakos lett, ezen viszont vérig sértődik. Tényleg nem a világ legnagyobb problémája, de engem zavar és szerintem őt is, különben nem érintené ilyen érzékenyen. Mégsem tesz ellene semmit. És azért engem is zavar valljuk be, de már nem merem sehogy felhozni.

2022. jan. 20. 07:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 185/85-el egyáltalán nem tűnök kövérnek, pedig messze vagyok még a 13% testzsírszázaléktól, szóval nem kell atlétának lennie ahhoz, hogy azzal a súllyal ne nézzen ki kövérnek. Persze ha előtte vézna volt 70 kg-al és +15 kg zsírról beszélünk akkor az nyilván feltűnő, de ez még tényleg nem a vészes kategória, fél év alatt simán le tudná adni normál tempóban, de én inkább izmosodni próbálnék a helyében.


Mondjuk sok konkrétumot nem írtál, hogy mennyit hízott.

2022. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

183cm/85kg az testkompozíciótól függően lehet izmos Adonisz, vagy férfiatlan, löttyedt tunyacsáp is. A magasság és a testtömeg önmagában semmit nem mond.

A személyi edző jó ötlet, de oda kell figyelni, hogy tartsa az étrendet, és rendesen végig csinálja az edzéseket.

2022. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem, felszaladt 80-ról 120-ra... azt hívják hízásnak meg kövérségnek. Gyerekek, nincs az a rossz testkomopozíció, hogy valaki 85 kilóval gurulni tudjon. Kiáll 3 centit a pocak? Rendben, keress magadnak valami darázsderekú madárijesztőt, ha az a fétised, a fiúnak meg jó étvágyat kívánok! Ráfért.

Szerintem fel kéne rakni a lakásban egy húzódzkodót, biztos elférne egy 10 kiló izom a hátán-vállán, mindjárt normális lenne az összkép. Nem derékban sok, máshol kevés.

2022. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

Én barátnőmmel jártam így. Ő 152cm és 70kg lett,alacsony amúgy.

Fizikailag is jöttek a tünetek,a doki hiába fugyelmeztette h baj lehet ha szülni akar, semmi nem hatott rá. Se az h köztünk kevesebb lett az intimitás se az én szavaim, se az h tudta mennyire jobb volt vékonyan.. ezt nem tudom elfogadni..


55kgsan ismerkedtünk meg,ez vonzott nagyon, de a hízása nem,így elhidegultunk és szex sincs sőt osszeszedett egy inzulinrezisztenciát is. 34f

2022. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk kb 65 kg volt ami tényleg nagyon vékony, azóta csak zsírt szedett magára. Már rendesen úszogumija van. Tudom van akin ennyi nem néz ki rosszul mert alapból macis alkat... hát ő nem az. Néha már zavar a pocakja szex közben. De úgy tűnik mégis lesz valami ebből a személyi edzőből, szóval talán elindul a jó irányba végre.
2022. jan. 20. 19:31
 16/22 anonim ***** válasza:
Szóval ez a tipikus lányos alkat volt 185 centi mellett? Keskeny vállakkal?
2022. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%

Azért az egy vicc, hogy lényegében egy betegesen sovány pasinak normális súlya lesz, és erre a 173 centis 70 kilós dundika barinő ezért hisztizik.

Előbb Add le a 10 kiló túlsúlyod, aztán kritizáld a párod. Ne nem, még akkor sincs jogod hozzá.

A leírásban akkora drámát csinálsz, azt hittem 120 kilós lett.

Ha nem tetszik keress mást, ne b@szogasd, legalább majd találhat magànak olyan lányt aki őszintén szereti őt.

2022. jan. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Anyád a dundika :D


A 65 kg nyilván nagyon kevés, és a 85 se lenne sok, ha nagyrészt izom lenne. De mindegy igazából csak ventillálni jöttem ide.

2022. jan. 21. 07:23
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
20 kg zsirrol beszelunk, ne a kerdezot baszogassatok mar, a legnagyobb joindulattal is elkepzelheto, hogy log a sracnak a bele.
2022. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hat éve folyamatosan hízik, és ez csak most hirtelen lett zavaró?

"úgy látom, így nem boldog, nincs megelégedve magával" - és te sem vagy megelégedve vele.

Szerintem más gondok is lehetnek köztetek.

Boldogok vagytok együtt?

2022. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!