Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeret egyáltalán vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán vagy csak ki használ?Nővérem szerint csicskáztat a párom.

Figyelt kérdés
Nem léptem meg a szakitást pedig állandó rossz érzések vannak bennem.Minden ugy van ahogy a párom akarja.Mindent én csinálok.Főzés,mosás.Segitenem kell a vállalkozásban is.Jogos az elvárása de szid ha mindezek mellett nem ragyog a ház és nincs délre kaja sokszor csak estére.Ha reggel megfőzök akkor az a baja hogy ő egyedül kinlódik nem segit senki.Estére hulla vagyok persze ő nem mert délután alszik 1-2 órát.Addig főzzél s felvonul a hálóba.Közös program nincs pedig eleinte mentünk ide-oda.Most ha szóba hozom bármikor ezt a válasz,neki jó otthon is nem érti minek bárhova menni.Ha bánt valami nem érdekli.Bármit szóvá teszek felkapja a vizet hogy nem érdekli van őneki elég dolga.Pedig mindenbe résztveszek,igyekszek a kedvére tenni.7 éve még esküvőt igért most meg nem szól rá semmit.Nővérem elhagyná helyemben de neki van hol lakni van férje biztos munkája.Máskor meg mást beszél nővérem hogy a férfi házában ugy kell mindennek lenni ahogy ő akarja mert hogy ő van otthon.Meg hát elalszom este 11 körül egy óra mulva párom felkelt hogy éhes adjak valamit enni.Pedig volt vacsora.Most akkor ez igy megy ez a rendje mindenhol vagy tényleg csicska vagyok?32 éves nő.

2022. febr. 10. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy besegitesz neki a munkában nem egyenlő az eltartod magad és a 3 gyerekeddel.
2022. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nyilván a munkámnak is annyi ha szakitunk.Felvett dolgozni és ugy jöttünk össze.Ugyhogy dolgozom nála azóta is.19-es te hol dolgozol és hogyan tartod el a gyerekeidet egyedül?Mert szeretnék rólad példát venni.
2022. febr. 10. 13:22
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, a 19-es hogy csinálja (és tudom, senki nem kérdezett engem), de biztos vagyok benne, hogy nem csak ő, de sokan mások is megcsinálják, vagy te még soha nem találkoztál egyedülálló anyával? Aki otthagyta a házasságát, mert nem becsülték meg vagy valamiért nem működött?

De egyébként ha te azért nem szakítasz a pároddal, mert a gyerekeidet akkor nem tudnád eltartani, ezek szerint ha már nem fognak tanulni, elhagyod a párod?

2022. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

Na kezd már alakulni a sztori. A 10-es kommentedben még főállású anya voltál és a vállalkozásba csak "besegítettél". A fő kérdésben meg eleve azt sérelmezed, hogy neked kell vinned a háztartást (főállású anyaként nem ez a dolgod?), és a párod kényszerít hogy segíts még pluszban a vállalkozásban (ha az a munkahelyed, akkor persze, hogy dolgoznod kell).

Na most előbb dönts el, hogy mi a bajod és utána találd ki köré a kamu történetet.

2022. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem főállású anya vagy?

Hát igen, a kitalált kamuba könnyen belezavarodik az ember.

2022. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Főállásu anya és mellette dolgozom.De otthon semmit nem segit és csak elvárásai vannak én meg ki vagyok merülve teljesen.Reggel 6-éjfélig készenlétben vagyok és még ezek után is talál kivetnivalót vagy kritizálnivalót.Most értem haza a legkisebbel.Első osztályos és telefonáltak hogy nem jól van menjek érte.Kisfiam a hét elején volt beteg.Szóval tele a napom és más munkahelyen el nem néznék hogy hogy hol az egyik,hol a másik beteg.Előnye is van ennek a helyzetnek csak ne szivná a véremet a párom.
2022. febr. 10. 14:02
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Gyereket úgy vállalunk kérdező, hogy egyedül maradás után is gond nélkül el tudjuk őket látni. A jelek szerint te is csak szültél ész nélkül a majd lesz valahogyanra. Most éppen így van, és látod már nem is jó neked.
2022. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%

Inkább az a baj, hogy sokat dolgozol és fizikailag fáradt vagy, vagy az, hogy kritizál, csúnyán beszél veled, nem becsül meg?


Ahogy az utolsó hozzászólásodban írtad, az már más (bár eddig máshogy fogalmaztál, szerintem a hozzászólások hatására változtattál a 100 % panaszkodás hozzáállásodon), szerintem te okos vagy, mert pontosan látod, hogy te ezen nyersz is. Érdekből vagy vele, amivel nincs semmi baj, minden ember így él, nyerni akar egy üzleten, nem veszíteni. Te ezen még mindig többet nyersz szerintem, mint veszítesz, máskülönben kilépnél.

2022. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"19-es te hol dolgozol és hogyan tartod el a gyerekeidet egyedül?"


Nincs gyerekem, de pontosan ezért ha vállalok csak 1 lesz, nem 3 mert tudom hogy nem tudnék 3at eltartani egyedül. Felnőtt ember vagy, felelősségteljesen kellett volna gondolkodni.

2022. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
93%

Összejöttél ezzel az emberrel 25 évesen 3 gyerekkel úgy, hogy a legkisebb akkor született, vagy max 1 éves volt ha most elsős. Ha akkor neki dolgoztál már és úgy képes voltál a 3 gyerekkel, akkor azóta mi történt? Vagy a gyerekek apja mellett félre mentél és a biztos anyagiak miatt maradtál.

Valamit valamiért, te ezt választottad. Az, hogy a pasid egy jellemtelen bunkó, ebben a sztoriban mindegy. Neked van 3 gyereked meg egy férfinak, akiről nem írsz semmit. A ti dolgotok eltartani és felnevelni a gyerekeket. Vagy erre nem gondoltál, mikor szép sorba megszülted őket a nullára?

2022. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!