Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeret egyáltalán vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán vagy csak ki használ?Nővérem szerint csicskáztat a párom.

Figyelt kérdés
Nem léptem meg a szakitást pedig állandó rossz érzések vannak bennem.Minden ugy van ahogy a párom akarja.Mindent én csinálok.Főzés,mosás.Segitenem kell a vállalkozásban is.Jogos az elvárása de szid ha mindezek mellett nem ragyog a ház és nincs délre kaja sokszor csak estére.Ha reggel megfőzök akkor az a baja hogy ő egyedül kinlódik nem segit senki.Estére hulla vagyok persze ő nem mert délután alszik 1-2 órát.Addig főzzél s felvonul a hálóba.Közös program nincs pedig eleinte mentünk ide-oda.Most ha szóba hozom bármikor ezt a válasz,neki jó otthon is nem érti minek bárhova menni.Ha bánt valami nem érdekli.Bármit szóvá teszek felkapja a vizet hogy nem érdekli van őneki elég dolga.Pedig mindenbe résztveszek,igyekszek a kedvére tenni.7 éve még esküvőt igért most meg nem szól rá semmit.Nővérem elhagyná helyemben de neki van hol lakni van férje biztos munkája.Máskor meg mást beszél nővérem hogy a férfi házában ugy kell mindennek lenni ahogy ő akarja mert hogy ő van otthon.Meg hát elalszom este 11 körül egy óra mulva párom felkelt hogy éhes adjak valamit enni.Pedig volt vacsora.Most akkor ez igy megy ez a rendje mindenhol vagy tényleg csicska vagyok?32 éves nő.

2022. febr. 10. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%

Oké nem ő a gyerekeid apja, de nyilván van apjuk. Ő miért nem fizet gyerektartást?

Egyébként már ne is haragudj, de eltart téged meg a 3 kölködet, az a minimum, hogy csinálod a házimunkát.

2022. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

Kielégít a szexben? Vagy nem, a legkevésbé sem?


A testvérednek könnyű, mert van hol laknia...??? Tessék? Neked is lenne, nem? Mi az oka, hogy nem hagyod el a párod, és teremted meg a saját életed feltételeit? Hiszen fizikai erőd van hozzá (sokat dolgozol most is, csak ebből gondolom), és lusta sem vagy (sokat dolgozol most is, csak ebből gondolom). A pénzéért prostituálod magad?

2022. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Tehát az összes bevételed a gyerekek után kapott állami alamizsna. Szóval de, eltart.

A szakítást meg azért "nem léped meg", mert nélküle nincs hova menned. Ennyi.

2022. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan ez a kérdés, mintha tudnád, de a döntés felelősségétől mentesülni kívánnál később "a gyakorisok beszéltek rá" felkiáltással. B lehetőség, hogy úgyse történik semmi, de a csütörtök délelőtti panasz megvolt.


"egy kopasz faágon ülve, holló mondja kár"

2022. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Minimum 7 éve együtt vagytok, de van 3 gyereked egy másik faszitól. Így a legkisebb is már iskolás. Miért is nem dolgozol?
2022. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
8-as vagyok. "Főállású anya" lepontozott :)
2022. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik testvéred nem tud befogadni pár hónapra? Csak amég keresel egy bármilyen munkát, és félretudsz annyit tenni hogy elindulhass egy albérlettel. Gyerekeid bizonyára már mind iskolások, miattuk nem kell otthon ülni, tudsz dolgozni.


En így nem tudnék élni, bár kicsit nekem is olyan mintha nem is lenne ez annyira rossz neked, elnézést ha tévedek.

2022. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%
Oké neked így kényelmes mert lusta vagy elmenni dolgozni és van aki eltart. Akkor viseljed tovább így ez a dolgod.
2022. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%

Én szégyellem magam hogy vannak ilyen nőtársaim.

De, rohadtul ő tart el téged is meg a gyerekeidet is. Nem kell 3 gyereket szülni ha nem tudod eltartani őket egyedül.

2022. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Mondom hogy a vállalkozásában dolgozom.Nem vagyunk eltartva.Vagy emellett még dolgozzak pl.éjszaka alvás helyett?
2022. febr. 10. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!