Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem birok egy szobaban aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok egy szobaban aludni rajtam kivul allo szemellyel, van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Evek ota egyutt elunk! Nem szakito ok. De en nem reklamozom ha feljon a tema mashol,mert mindenki jol alszik,mindenki a parjaval alszik,senki se szellent,senki se kelti fel a masikat,senki se vagja szajba alvas kozbe a masikat es termeszetesen a legfrissebb illatu lehellettel ebred..


De nem birok senkivel sem egy szobaban aludni. :D


26N



2022. márc. 18. 00:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Én csak ha magamon kívül vagyok akkor nem tudok aludni a párommal amúgy eléggé bensőségen a viszony. Ha viszont kikel magából áttétlesen együtt, de fizikálisan más asztrálsíkban fekszünk le magunknak.
2022. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem, mert szakaszosan alszom. Későn alszom el. 2-3 óránként felébredek, és olyankor olvasok.
2022. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen a pszhichológia prof. atmzt mondta, hogy a hosszú házasság egyik titka a külön hálószoba. 😇Igaza van.
2022. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy szoba de külön ágy. Ha lenne lehetőségem külön szobában lennék. Mások a szokásaink. 24 éve vagyunk együtt.
2022. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nem vagyunk ezzel csak mi így ugyee. Kicsit megnyugodtam! :D Természetesen csak az alvással töltött időre mondom, hogy nekem egyedül jobb egy kisebb szobában! Így is teszek évek óta. Párom a másik távolabbi nagyobb szobában nagyobb ágyon és mindig morog hogy sose megyek oda. Aludnii. De elfogadta! Igazából őt is zavarja hogy: felkelek éjjel 1-2 alkalommal,vizet iszok,wc,stb,szöszmögök,puhogok,stb..
2022. márc. 25. 00:36
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

Ne hidd. Kollégám is 20éve egy házban él a párjával mégis külön szobában alszanak. Átmennek egymáshoz szexelnek és mindenki megy a helyére.

Nagyon boldogok így. Nem tudnak máshogy ők sem aludni. Nyilván nem reklámozza senki, mert nem konvencionális,de eddig jól működött nekik is.

2022. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
En zold pontot adtam neked! Nem tudom itt ki pontozza le..
2022. ápr. 4. 10:47
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Er annyit egy kapcsolat, hogy inkabb kulon szobaban aludjatok, es te ne szenvedj. Nem vagyunk egyformak. Nem vagy autista, csak mas. Es ha a tobbi mukodik, ezt is, azt is lehet tiszteletben tartani.
2022. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Engem eskuszom megnyugtat hogy tobben alszanak kulon,ha mindeen mas dolog okee! Csak a csendes piheno alvas kulon van! Amugy nyitott ajtokkal szeretek azaz a szobak nyitva, csak kulon szobaban alszok. Masik hogy en felnott letemre is ejjeli feny mellett alszok mert neha kimegyek vizet inni stb, es akkor nem kell tapogatozni a sotetbe, meg teljes sotetbe nem tudok aludni..
2022. ápr. 4. 22:33
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne szorongj olyasmi miatt, amiben mindketten kompromisszumot kötöttetek.

Más-más a biológiai ritmusotok. Hogy harmonikusan tudjatok élni, hogy mindketten a magatok módján kipihenjétek magatokat, szüksg van a külön ágyra, külön szobára.

A férjemnek úgy alakult az élete, hogy 45 ves koráig nem élt együtt senkivel. Voltak barátnői, persze, hosszabb távon is.

Most már 15 éve élünk együtt, de külön ágyon, külön szobában. Nem tudta megszokni, hogy forgolódom, vagy fölkelek. Mindannyiszor felébredt, és nem tudott vissza aludni.

A pihenés, a nyugodt alvás nagyon fontos. Ez nem akadálya a harmonikus házasletnek.

2022. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!