Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lakás rezsi fizetése élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakás rezsi fizetése élettárs lakására masoknal h megy ?

Figyelt kérdés
Én költöztem a párom lakásába. Nem vett el feleségül, élettársak vagyunk csak. Külön kasszán. A lakására kéri a fele rezsit. A barátnőm azt mondja szerinte nem fer velem a párom, mivel a fűtés, upc, közös költség akkor is pont ennyi lenne neki ha egyedül élne és nem érti miért fizetteti ki velem a felét. Szerinte csak a víz és a villany felét kérhetné el. Ezek után én is elkezdtem rajta gondolkozni. Lehet h igaza van? Akik így költöznek össze mint mi, h oda költöznek a párjuk lakásába azok h egyeznek ilyen dolgokba meg?
2022. ápr. 8. 07:51
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nyilván élvezem a meleget én is...ez csak egy felvetés volt
2022. ápr. 12. 10:51
 32/34 anonim ***** válasza:
81%
Értem, nekem továbbra is az a fura, hogy nem ott azonnal elmagyaráztad a cuninak, hogy mi van, hanem elgondolkoztál ezen.
2022. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötletem...

Akkor ilyen alapon vedd tőle bérbe a lakást, a lakbéren kívül fizess teljes rezsit, elvégre nélküle is fizetnéd ezeket... 🤔

2022. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
12%

Ilyen pénzéhes libustól mentsen meg az ég...


Érdekes azért miért nem reklamálsz hogy ingyen laksz ott?

2022. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!