Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha én kifejezetten élvezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én kifejezetten élvezem a házimunkát csinálni, akkor hogyan osszuk fel a párommal a házimunkát, hogy ő is kivegye a részét azért?

Figyelt kérdés

Rendmániás vagyok, imádok a lakásban tenni-venni, ha egy kicsit is ideges vagy rosszkedvű vagyok, nekiállok takarítani, és egyből megnyugszom.

Főzni is nagyon szeretek.


A párom (nemsokára férjem) utálja a házimunkát, szóval jól összeillünk...



Megcsinál 1-2 dolgot de szinte mindent én csinálok, de sokat beszélünk róla h ez így nem jó, és ő maga mondja hogy ő is szeretné kivenni a részét, csak aztán nem lesz semmi, mert ő csak hetente takarítana, én meg legszívesebben minden nap. Főzés meg borzasztó rosszul megy neki. Hogyan osszuk fel a dolgokat akkor?


2022. máj. 9. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te főzol o mosogasson

Ha te beraksz egy mosast, o teregessen.

Portorlesnel o pakoljon le, te meg vissza.

Vond bele abba amit éppen csinálsz. Meg ha nem csinálja is jól, szépen mond el neki ezt így kell azt meg úgy.

2022. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:D még nincsenek gyerekek!
2022. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!