Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az amit a legjobban szerets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit a legjobban szeretsz illetve mi az amit a legjobban utálsz a jelenlegi párodban? Kort én nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
8: lehet, de nem is mi sírjuk tele a gyakorit azzal, hogy nem segít semmit, nem törődik velünk, a gyerekkel, átnéz rajtunk, bunkó velünk stb. Szép dolog, ha azért szereted a párod, mert okos, férfias, magabiztos, akármi, de a legnagyobb szerelmet is megöli, ha nem tud jól szeretni, nem tud boldoggá tenni, nem passzol a szeretetnyelvetek. Szóval igen, szerintem okos embernek prioritás, hogy a párja hogy szereti őt, mert ez sokkal inkább meghatározza a boldogságot hosszútávon, mint az, hogy mi tetszik benne.
2022. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

11

Csak a gyk-n olvastam ilyesmit hogy aki azt szereti a párjában ahogy az őt szereti az tulajdonképpen magát szereti.

Es engem amugy érdekelnének a válaszok hogy a párjukban mit szeretnek.

2022. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12: szeretek benne egy csomó mindent, de az volt a kérdés, hogy mit a legjobban :) és számomra ez az, ahogy hozzámáll, mert emiatt tudok vele boldog lenni.

De szeretem pl. hogy megbízható, figyelmes, gyakorlatias, férfias, hogy akar fejlődni és nem reked meg egy szinten, hogy családcentrikus, hogy normálisan kommunikál, hogy nem hímsoviniszta, hogy két lábbal a földön áll, ahogy kinéz, és sokáig tudnám még sorolni. De nyilván ezeket is azért szeretem benne, mert nekem így felel meg, szóval akkor ennyi erővel ez is önzőség :)

2022. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem önzőség az amit a párod miatt szeretsz nem magad miatt a párodban
2022. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az eszét, a humorát, az arcát, az illatát, a megbízhatóságát, kitartását, kismillió dolgot és ezeket együtt, nem tudom képes volnék-e rangsorolni.

Amit talán a legkevésbé, de azt is elfogadom, csak az nehéz néha, hogy hajlamos a melankóliára, értem ez alatt, ha probléma adódik valamilyen területen (és itt nem a párkapcsolatra gondolok, mert alapvetően együtt és külön-külön is jó a problémamegoldó-képességünk), akkor hiába dolgozik kitartóan a megoldáson, amíg nem jut dűlőre, néha nekikeseredik, pedig nem adja fel sosem. Leginkább olyasmi helyzetekben jön ez elő, ami végülis érthető, ha valami rajta kívül álló okokból következik be és nincsen ráhatása (mondjuk valaki betegsége-és nem náthára gondolok-), akkor a tehetetlenséget, amit amúgy érthetően mindenki nehezen visel, ő elég rosszul éli meg és kezeli a helyén. Ez persze nem vészes dolog és abszolút lehet vele együtt élni, meg próbál fejlődni ezen a téren is. Apróságok szoktak még bosszantani, de azok talán említésre sem érdemesek.

Több, mint 8 éve vagyunk együtt, házasok még alig egy éve, elmúltunk 40 évesek mindketten.

2022. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
14: de pl. a humorát is azért szereted, mert neked az a humor jön be. Minden egyes tulajdonságát a saját szemüvegeden keresztül nezed, nem is tudnád máshogy. Ergo, amit szeretsz benne, azt magad miatt szereted.
2022. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16 amely tulajdonsag a párod érdeke es őt szolgalja es neked az valojában csak ajándék azzal őt szereted amilyen ő es nem magadat.

Azaz pl azt hogy szép a szeme, az akkor is igy lenne ha nemm járna veled.

De azt hogy csokit kapsz tole vagy tamaszod vigaszod etc etc azt nem kapnád, ha nem járna veled. Ha ezek tetszenek benne akkor magadat szereted valojaban. Nem őt.

2022. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17: szerintem meg ez is hozzátartozik a személyiségéhez. Lehet akármilyen szép szeme, nem hiszem, hogy hosszú távon életben maradna az a szerelem, ha nem úgy áll hozzád, ahogy az neked megfelel. Btw, ha ilyeneket szeretsz rajta, hogy szép a szeme, az még mindig nem az, hogy szereted, csak annyi, hogy tetszik.
2022. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%

Jo de a mit szeretsz a párodban, arra azt felelni hogy magamat ahogy engem szeret, szerintem durva az ilyen "önszerelem" kapcsolatban.


Ami viszont nekem sajnalatos hogy érdekelne azon tul is ki mit szeret a párjában. De a t9bbség8 válasz az önszeretés

2022. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!