Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki(k) a legsármosabb Forma-1-e...

Ki(k) a legsármosabb Forma-1-es pilóta/(ák) a jelenlegi mezőnyből? Kik a legjobbak, ha azt nézzük, mennyire helyesek, jóképűek?

Figyelt kérdés
Szerintem Russell, Leclerc, de ha egyet kellene mondanom, akkor Lando Norris.

2021. aug. 29. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Max Verstappen
2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10%
egyik sem , ezek már nem azok a férfias hősök ezek a szememben már csak kis búzavirágok
2021. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hosszú lesz, de amíg nem kezdődik el a futam, addig nincs jobb dolgom. Szóval:


A kérdést látva elsőre Hamilton és Russell jutott eszembe, két különböző okból. Sármosnak meg helyesnek ugyan nem nevezném, de Hamilton olyan tipikus rosszfiúsan vonzó - hosszú haj, tetoválások, érted mire gondolok. Russell homlokegyenest az ellenkezője, tipikus jófiús pasi, akit bármikor bemutatnék a szüleimnek - jóképű, kedvesen moslyog, udvariasan beszél, stb.


Szóval ők jutottak először eszembe, de vannak azért még sokan akik egyértelműen jól néznek ki, köztük pl. Carlos Sainz (főleg ha valakinek bejön a dús haj), vagy Max Verstappen a szeme miatt. Plusz olyanok is vannak, akiről elsőre ugyan nem azt gondolnám, hogy "ez de jó pasi", de van valami sajátos vonzereje, pl Bottas olyan tipikus komoly, higgadt, férfias (tipikus finn). Alapvetően egyébként a legtöbbjük kifejezetten jól néz ki, kevés kivétellel.


Aki nekem nem tetszik, az Mazepin (a magas homloka miatt), Stroll és Perez nekem kicsit olyan pufók arcú (vagy nem tudom, hogy kell ezt szépen mondani), Vettel már nem néz ki olyan jól, mint 10 éve és ezzel tudom szembemegyek a legtöbbekkel, de sem Norrisban sem Ricciardoban nem látok különösebb vonzerőt. Az összes többi versenyző esetében jogosnak tartom azt mondani rá, hogy "helyes".


Személyiséget direkt nem említettem, most nagyon a külsőre mentem rá. Az általános szimpátia listámon teljesen más lenne a sorrend.

2021. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Giovinazzi maga Jézus!
2021. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elsőre nekem Norris és Russel jutott eszembe. Ők azok, akiket bármikor képes lennék bemutatni a családomnak. Engem Norrisban a szemei fogtak meg, szerintem nagyon cuki, videókben is aranyosan viselkedi, vicces, de ha kell komoly és nem tűnik annak a megcsalós típusnak. Russel majd nem ugyan az, de szerintem Norris helyesebb.
2021. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Maga a kérdés sármosról szól , egy férfi nem lehet cuki ahogy írod max ha búzavirág.
2021. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem Sainz a favorit. Leclerc, Russel nekem túl ficsúr. A többieket meg csak simán nem tartom vonzónak.
2021. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!