Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban határoztad el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban határoztad el magad hogy vlmit kellene sportolni vagy mozogni?

Figyelt kérdés
Mi adta meg a kezdő lökést, és milyen gyakran csinálod? - mennyire vagy kitartó h ha fáradt is vagyok akkor is csináld?
2022. jún. 25. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem, amúgy is szeretek mozogni. Jót tesz a testemnek, lelkemnek. Jobb a közérzetem is mikor rendszeresen mozgok. Hidd el, meghálálja a tested idővel. Na meg vonzóbb is leszel másoknak.

28N

2022. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek a párkapcsolathoz? Azért mozog valaki, hogy fittebb legyen, vagy izmosabb. Én nem vagyok sportos alkat, futni szoktam hetente 1-2x, de ha nincs kedvem hónapokig kihagyom.
2022. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nalam fázisok vannak



Anno nem fogadtam el önmagam meg abban is nottem fel hogy a sport alap es hozzatartozik ez elethez.

Kb bombanő voltam.

Ettol fuggetlenul megcsaltak elhagytak.

A sportot (fittness, rudtánc stb)már csak akkor csináltam ha pénzem lett belole. Azaz pl kulfoldi munkára hoztam csak magam formába meg ilyenek.

Pasiknak parkapcsolatba soha nem akartam már megfelelni amiert csalodtam bennük.


Ma puhatestu lettem mert nem dolgozom kint

Pasiknak megfelelesi kenyszerem zero(akik bomba nőket csalnak atlagokkal vagy hajasokkal, arra nincsenek szavak se), szoval azota kapják a puhatestűt reszemrol.


Kizárokag annak veszem fel a bombanő szálkasitott stylt, aki megérdemli. Azaz hű kitart szeret imad.

Eddig egy pasinal ereztem azt hogy neki megéri kivirulni. Meg is kapta.


De azota olyanokkal jártam csak eddig, akik miatt még meg sem mozdultam edzeni. De gondolkozom azon, hogy lehet kár volt hazajonni. Es ha ujra kimegyek akkor indul a hajrázás ismét.

2022. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a felkúszott 10 kiló adta a kezdő löketet. Heti 1x járok terembe edzővel, ezt most nyáron, hogy végre időm is van heti 2-3-ra szeretném emelni, mert, bár van látszata a dolognak, nagyon lassan fejlődök ennyire kevés edzés szám mellett.
2022. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Most az miert nulla, hogy engem csak a penz motival es pasik meg nem?
2022. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5# Mert azt írtad "akik csalják a bombanőt, átlaggal vagy hájasokkal, arra nincsenek szavak sem"

Én azt gondolom, ha ez így történt veled, akkor el kell gondolkodni azon, hogy valamit rosszul csinálsz hogy nem kellesz nekik. És azt a valamit kellene pallérozni, természetesen az edzés mellett, mert azt nem vonom kétségbe hogy jó nő lehetsz.

És a valami alatt gondolok itt pl a másik megértésére, értékelésére, elfogadásra, gondoskodásra, egyszeren csak női lágyságra ami hiányozhat a ferfi életéből melletted.

2022. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindig is az volt a motiváció az edzésben hogy a lányok jobban vonzódjanak hozzám. Azóta már eljárok futni is mert így több menetet bírok egy nap

22F

2022. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolaton belül és kívül is elhatároztam, de kapcsolaton kívül kezdtem el😂

Az adta meg a kezdő lökést, hogy rájöttem, ha arra várok, hogy jöjjön velem valaki(páros sport), akkor sose kezdem el. Szóval, mivel én akarom, legjobb, ha keresek egy helyet, ahol egyedül is lehet, és elkezdem. Így történt.

Sajnos csak heti 1x tudom csinálni, ezért csak végszükség esetén hagyom ki. A fáradtság nem ok rá.

2022. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolaton belül kezdtem el. Az elhatározásomhoz a páromnak nem sok köze van, és én ennek valamilyen szinten örülök, ugyanis azért nincs sok köze hozzá, mert ő már alapból szeretett, vonzódott hozzám, nem frusztrált, nem piszkált, hogy kezdjem már el.

Az motivált, hogy elégedettebb akartam lenni magammal, egészségesebb akartam lenni, és egy lökést adott afelé, hogy véget vessek az önbizalomhiányomnak és szeressem végre a testem.

2022. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
6 pont hogy nem magamon kene gondolkoznom hanem a pasikon. Azota amugy hü normalis barátaim vannak puhatestűként🤣
2022. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!