Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban határoztad el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban határoztad el magad hogy vlmit kellene sportolni vagy mozogni?

Figyelt kérdés
Mi adta meg a kezdő lökést, és milyen gyakran csinálod? - mennyire vagy kitartó h ha fáradt is vagyok akkor is csináld?
2022. jún. 25. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ennek semmi köze konkrétan a kapcsolathoz.

Ezer éve küzdöttem már azzal, hogy lefogyjak mert kb mindig is kövér voltam, de korábban nem sikerült.

Az ok egyszerűen az volt, hogy nagyon megromlott az egészségem, és ezen szerettem volna javítani.

Az életmódváltásnak pedig része a nekem megfelelő diéta mellett a rendszeres mozgás.

Szép lassan fokozatosan építettem vissza az életembe a mozgást, majd amikor már egy alap edzettséget megszereztem, elkezdtem újra sportolni, ahogy gyerekkoromban.

Heti 5x 2 órát járok úszni munka után. 3 év alatt szépen le is fogytam. Mivel ezt a mozgásformát imádom, így ez nekem nem teher, inkább kikapcsolódás.:)

2022. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!