Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért tör rám néha a bizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tör rám néha a bizonytalanság? 2 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Az előző párkapcsolatom 15 év volt, de az utolsó 5 év már csak lakótársi. A jelenlegi párommal nagyon szeretjük egymást, de néha úgy érzem, túl sok belőle. Mindig mellettem akar lenni, ha egyedül lennék egy kicsit, látom hogy rosszul esik neki. Ha épp valamiért nincs jó kedvem és csendesebb vagyok, néha azzal jön, hogy már unom őt. Egyre többször jut eszembe, hogy inkább egyedül élnék, de akkor meg úgy érzem, nagyon fájna elveszítenem, nem tudok nélküle lenni, és a gyerekek is nagyon megszerették. Beszéltem már vele arról, hogy néha mindenkinek kell egy kis egyedüllét, de csak ideig-óráig tart a hatás. Jó vele, de nem érzem azt a kitörő boldogságot, amit sokan említenek. Nem tudom, talán velem van a baj, nem értem.
2022. júl. 4. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nincs baj, te ilyen vagy, szereted az egyedülétet.

Keressen magának hobbit, ne lógjon egész nap a nyakadon.

Vagy esetleg te is kereshetsz...

2022. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után valóban sok lehet a másik, egy kapcsolatban is kell lennie a magánszférának, csakhogy neki nincs semmi.


Ezek alapján úgy gondolom túl jó kollégák sem és barátok sem.

2022. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egész nap lóg, mindketten dolgozunk, és néha inkább munka után arra vágynék, hogy egyedül legyek, míg a gyerekek hazaérnek, de ő jön és bújik, amire akkor pont nem vágyom sajnos.
2022. júl. 4. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit érzel.

Én is szoktam hasonlót, én mondjuk sajnos szorongo típus vagyok, így különösen stresszel, ha nem jut annyi idő magamra, amennyit szeretnek. Szerencsére a paromnak is van olyan hobbija, amit egyedül is tud csinálni, így nekünk ebből nincs probléma. Egyszerűen csak mondd el neki, hogy szereted és fontos neked, de néha szeretnél kicsit egyedül is lenni, hogy csak magaddal foglalkozhass és feltoltodhess ☺️

2022. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mások a vágyaitok.


Én bújósabb vagyok, de azokat én sem csípem, akik mindent magukra vesznek. Igen, nekem is van, hogy szeretnék picit csendben, egyedül lenni, és nem azért, mert bajom lenne a másik féllel. Egyszerűen csak erre vágyom épp.

2022. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, hogy igénylelsz nélküle töltött időt. Nálunk ilyenkor nincs probléma, találkozunk barátokkal, szórakozunk, és feltöltődve haza jövünk. Szerintem ezt is meg lehet beszélni úgy, hogy ne bántsd meg, neki is ugyanúgy lehet hobbija, avagy abban a pár órában foglalkozzon ő a gyerekekkel, míg kicsit feltöltődsz.
2022. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!