Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan, akinek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek az első barátnője egyben az Úrnője is rögtön?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez vmi fétis? Mert akk rossz kategoria
2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit eltúloztam, de úgy értve hogy ő parancsol, hiába mindkettő erős személyiség.
2022. júl. 31. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Sok papucs férj van
2022. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Engem az első barátnőm vezetett be a BDSM-be, pontosabban, együtt fedeztük ezt fel. 17 évesen... 4 év alatt elég "mélyre merültünk" ebben a világban, aztán egy megbocsáthatatlan hülyeség miatt szakítottunk. Ezután volt több kapcsolatunk, de nem találtam olyan lányt, aki domináns, ezért ő maradt az "Úrnőm". Egyébként nem szexuálisan, hanem inkább ilyen hétköznapi jelleggel - parancsolgatott és húzta az agyamat, de nem volt rendes bdsm vagy szex. Inkább ilyen vigyél el ide-oda kocsival, javítsd meg ezt-azt, hajnali 3-kor felhív h hozzak neki valamit az éjjelnappaliból vagy épp vigyem haza egy sráctól.. A legtöbben azt hitték ez csak a szokásos seveled se nélküled szenvedés, nem tudták a háttérben lévő bdsm vonalat. Egy idő után ebbe belefáradtam és mondtam h játsszunk tiszta lapokkal, ezután újra összejártunk, szigorúan csak "BDSM" céljából, habár volt szex is. Persze közbe voltak kapcsolataink, de csak magunkat hülyítettük. 5 év után esett le hogy mi mégiscsak egy pár vagyunk, úgyhogy összejöttünk, azóta már házasok vagyunk.. és boldogok :)
2022. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nem jó akinek a második barátnője? Mármint ugy második hogy az első nyilvános?
2023. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!