Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sosem fog megbocsájtani?Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog megbocsájtani?Ezt örökké megmérgeztem?Nehezen tudok örülni mások sikereinek.

Figyelt kérdés
Az élettársam életében először sütött kalácsot sőt úgy,hogy ő férfi.Először hülyének tettettem magam,mint aki nem tudja mit feleljen erre,(ööö tudjátok),majd leszoltam hogy egy sza ...lett.Persze csak azért mert nagyon irigy voltam rá,hogy ő tud ilyet mert én még soha nem készítettem ilyet.Nagyon elérzékenyült amikor lehurrogtam,lehet hogy ezt örökre megjegyzi.Lehet hogy ez egy elindítója egy szétmenésnek?
2022. aug. 8. 00:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így van,nem is jövünk ki egymással.
2022. aug. 8. 08:35
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasi, ritka nagy görény vagy, ha meg nem is jöttök ki minek szenvedtek együtt?
2022. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én vszeg kidobtalak volna, mert direkt vagy bunkó, ezt pedig nem tűröm.
2022. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Engem is sokan bantottak,mégis itt vagyok.
2022. aug. 13. 09:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj pszichológushoz, és dolgozzátok fel a traumáidat. Ne a környezetedben lévő embereken vezesd le a sérelmeidet, mert ők speciel pont nem bántottak semmivel.
2022. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!