Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan beszéljem meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Röviden a kapcsolatunkról...

Egész fiatalon ismertük meg egymást a barátnőmmel, Ő 20 éves volt, míg én 18 éves voltam. Mint az lenni szokott, csodálatosan kezdődött, érzelmek a rózsaszín felhők felett meg minden...


Az első év után megromlott a szüleim és a barátnőm kapcsolata, így radikálisan csökkent a Nálunk töltött napok száma. Azóta (most vagyunk együtt 5 éve) nagyjából 1 éve látták egymást utoljára. Én szoktam Náluk lenni hétvégente és hétköznap egy két napot.


Most nyílt lehetőségem (anyagilag) külön költözni a szűleimtől. Beszéltem a barátnőmmel, aki kiakadt, hogy hogyan képzelem, hogy Ő elköltözik a szüleitől, menjek oda hozzájuk lakni mert Ő a szülői házból soha nem jön el.


Mindezzel semmi gond nem lenne csupán az a bökkenő, hogyha hozzájuk költözöm akkor maradok vendég, mintahogy eddig is voltam. Azért hosszú távon vendégnek érezni magam nem szeretném. Mégha csak ennyi lenne a gond... De ez számomra nem elköltözés csak egy másik anya dirigál... Ahol útban vannak a ruháim, a cuccaim... Ahol útban vagyok én magam...


Hogy bírnám rávenni a barátnőm, hogy valahogy másképp oldjuk meg ezt a helyzetet? Elmondtam már neki amit itt leírtam, összevesztünk.


2022. aug. 16. 22:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Menekülj! Tapasztalatból mondom. Aki igazán szeret ki fog veled repülni a szülői házból mert az a normális. Nem egészséges szülőkkel együtt lakni.
2022. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön a szüleidtől. Ha a lány jön, jön, ha nem, nem. Nem kár érte ha ennyit ér neki a kapcsolatotok. Így nem lehet közös jövőt építeni ha gyerek státuszban marad otthon továbbra is.
2022. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő veled nem tervez közös jövőt. Költözz egyedül, nehogy hozzajuk költözz.
2022. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen sem akar elköltözni veled öt év kapcsolat utan. Ez mindennel többet mond. Ebből szakítás lesz, sajnalom. Ennyi idősen már nem osszejarogatni kene, hanem együtt élni.
2022. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez a bajom nekem is, hogy ennyi év után en többet szeretnék ahogy Ő is, csak Ő nem költözik el, külön a szülői házból. Amit megértek, csak még amikor beszélgettünk erről nem erről volt szó…


Nem mellesleg, ha oda költöznèk az nekem +40 perc a munkába, az már egy nap közel 2 óra csak autókázás… Kereshetnék új munkahelyet vagy bevállalom ezt, de még ez csak egy porszem az egészben…

2022. aug. 17. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De felnőtt ember vagy basszus, nehogy már oda költözz a no anyjaekhoz. Nagyon gaz ez a lány, ne haragudj. Nekem mindig minden vágyam az volt, hogy az aktuális párommal együtt éljek, ha 18 voltam, ha 23.

Ezt akarja, mert neki így jo, felesleges mentegetned. Valószínűleg már nem úgy ez irantad, különben már veled nezegetne az albikat.

2022. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor maradsz. Szia.


És szakítanék.

2022. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb ember alig várja, hogy elköltözzön otthonról, miután végzett az iskoláival és munkába állt. Nem azért, mert utálja a szüleit, hanem mert ez a természetes.


Akinek erre nincs igénye, az már önmagában egy nagy vörös zászló az egész kapcsolatot illetően. Be is b*szn*, ha 5 év (!) után ott tartanék barátnőmmel, hogy heti 3-4 napon pár órát együtt töltünk.

2022. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!