Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Általánosságban egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban egy párkapcsolatban mennyire szabnak a férfiak határt az anyagi helyzetüket tekintve?

Figyelt kérdés
Szükségesnek érzem az anyagi helyzetemről egy bizonyos összeg felett nem beszélni róla,így egyszerűen fogalmazva. Könnyebb lenne,ha ezt tehetném,de hazudnom kell a páromnak,ha megkérdezi hogy mennyi fizetést kaptam. Egyszeri havi fizetésről tud,de nekem a jutalékok kifizetése és az egyéb bónuszok nem csak havi egyszer járnak. Természetesen én biztosítom amire szükség van. 5 hónapja költözött hozzám,és majdnem ennyi ideje már terhes. Mellesleg egy nő lenne az utolsó,akivel pénzről beszélgetnék. Szeretnék egy másik autót is venni,és lehet hogy egy harmadikat is,de erről magyarázkodnom kellene. Amúgy teljesen elegem van, nyugodtan kezdtem hozzá ehhez,amit most írok,de már ideges is lettem. A másik dolog még ha elválok tőle, valahogy írásos formában ahhoz mérten kell bizonyítanom a bevételeimet,hogy elfogadható legyen a gyerektartási összeg,amit a bíróság meghatároz. Az ismerőseimtől inkább nem kérek véleményt.

2022. aug. 21. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lett volna óvszert használni?

Edd meg, amit főztél.

2022. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
a közös gyereketeket várja és te már azon gondolkodsz, hogy szabadulj meg tőle? undorító vagy.
2022. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Jol ertem hogy a párodtol es gyerekedtol sajnálod a pénzt?

Neked is ilyen apud volt?


Dehát szived joga. De terhesen válni. A magzat is érezni fogja az anyai stresszt.


Tényleg ovszer kellett volna:(

2022. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2.

Mondtam neki, kifizetem az abortuszt. Meg sem hallotta. Az is undorító lesz,hogy havi negyedmillió forintot követelne gyerektartásnak. Azt meg én nem engedhetem meg.

2022. aug. 21. 22:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, hogy ha most lennél ott, már nem szorítana annyira az a qrva óvszer, hogy letornászd magadról... :)
2022. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

igen, megértem, hogy negyedmillió irtó sok, mert ha ennyit kell fizetned, hogy fogsz venni 2. és 3. kocsit? Ja nem.


Amúgyis csak 1 s.egged van, minek annyi kocsi, úgyhogy ha ilyen luxusban élsz, akkor nyugodtan a 250-et is kiköhögheted nekik.

2022. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mert kicsi a fasza.

2022. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
akkor azért nem védekezett, mert nincs extra small koton.
2022. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez trollkérdés. A leírás alapján azt hittem, hogy a kérdezőnek negyed misi csak egy görbe este a haverokkal...

Én ha havi 250-nel kevesebbet kapnék, észre sem venném, de eszembe se jutott 2. kocsi...


34F

2022. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyit venni, csak példának írtam. Hihetetlen,hogy milyen könnyen beszélsz 250k ról...hozzátok nőkhöz a legjobban behajtó cégek illenek,na az rosszabb lenne mint az anarchia.
2022. aug. 21. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!