Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetne rábírni a házimun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rábírni a házimunkára a páromat?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt. Ő 40 éves férfi, én 36 éves nő.


Egész napokat dolgozom az otthonomtól 40 km-re, párom otthonról dolgozik.


A héten 5 napot egymás után 12 óraztam.

Este szóba hoztam, le kéne huzatolni és kimosni az ágyneműket, mire ő: "még 2 napot dolgozol, utána majd kimosod, én biztos hogy nem, ha rajtam múlik nem lesz kimosva".


Egy kicsit elpattantak az idegeim.

Nekem kell a szemetet kivinnem, porszívózni,felmosni, a fürdőt rendbe tenni, mosni, stb.

Ha ő mos,akkor csak a sajátját,hogy ne kelljen sokat teregetni. Párszor szóltam már emiatt, akkor egy kettő ruhadarabomat kimosta, de úgy teregette ki,hogy nem volt köszönet benne...


Múltkor rám szólt,hogy mossam el a poharakat ( amiket ő használt). Csak azért sem csináltam meg, mert besokalltam. Aztán nagy puffogva, duzzogva elmosogatta végül.


Ha én nem csinálom meg, akkor minden úgy marad,ahogy van.

Tudom,hogy én is hülye vagyok, de szeretném valahogy rávenni,hogy vegye ki a részét és ne rám várjon.


Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!


2022. szept. 1. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

7-es!


Apád egy bölcs ember!

2022. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom. Szerintem nem igazi férfi, aki nem segít otthon vagy bizonyos dolgokat nem csinál meg maga után. (mosogatás stb.)


Főleg, ha dolgozol.


Rábeszélni nehéz (sajnos vannak emberek, akik remekül megvannak a disznóólban is), talán vegyél magadnak mindenből a legjobb háztartási gépet. Akkus járólaptakarító, szuper mosógép, ...

2022. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Jézus. Előttem szólókkal értek egyet. 40 évesen már elég nehéz lesz változtatni rajta, meg hat ez nem is a te feladatod lenne. Ez szimpla igénytelenség a részéről. Pláne ha otthon dolgozik, ül a koszban és jó neki? Szereted még? Van saját lakásod? Én elgondolkodnek vagy egy nagy beszélgetésen vele (ha van olyan értelmi szinten hogy megértse, bár q leírtakból nem ez jött le) - vagy egy változtatáson. Én nem akarnám így leelni az életem.
2022. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

#11


Jah, nagyon bölcs. Próbálj ma ismerkedni ezzel a felfogással. Sok sikert:)

2022. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Te ha ilyennel vagy egyutt akkor ezt kapod :)
2022. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Tapasztalatból írom, hogy nem fog változni. Nálunk kb hasonló volt a felállás. Ő otthonról dolgozott, én nem. Minden nap arra mentem haza, hogy konkrétan ül a szemétdomb közepén és baromi jól érzi magát. Ultimátumot adtam. 1 hetet. Nem változott semmi, szakítottam. Életem legjobb döntése volt. Nem fogok egy 41 éves ember után takarítani...
2022. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, megkérdezhetem mi a szakmátok?

ő szellemi munkát végez otthonról, te meg fizikait vmi gyárba?

2022. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
Te választottad, Ő pedig egy cselédet.
2022. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!