Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül viszi a háztartást mert a párja nem segít semmiben? Mi ebben a helyzetben a megoldás?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Lassan 2 éve élek a párommal közösen bérelt albérletben. Mindent fele-fele arányban fizetünk. Mindketten 8 órát dolgozunk, ugyanannyit vagyunk itthon, mégis úgy érzem, munka után minden az én nyakamban szakad. Bevásárlást azt ketten intézzük, bár hogy miket vegyünk , mit főzzünk azon nekem kell gondolkodni és e szerint bevásárolni. Itthon én mosok, én főzök,takarítok , porszívózok, én mosogatok, minden rám hárul. Lehet nem tűnik sok vagy nagy dolognak, de egy idő után nagyon is fárasztó tud lenni. Amiben esetleg segíteni szokott hogy kiviszi a szemetet. Már sokszor próbáltam vele erről beszélni szépen is , csúnyán is, de lepereg róla. Nagyon sok veszekedés van abból is hogy egyszerűen nem veszi észre ha valamit meg kell(ene) csinálni... és engem állít be rossznak hogy miért szívom a vérét.

Emiatt a kapcsolatunk is nagyon megromlott mostanra, egyre nehezebben viselem el. Bennem már felmerült a szakítás is, de akkor nekem kell költözni. Milyen lehetőségeim vannak?


2022. szept. 6. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én biztosan így csinálnám és ha egyszer megtalál a szerencse biztosan így is lesz.
2022. szept. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

20-as, ha rendesen elolvasnád a kérdést, itt nem az a baj, hogy a kérdező barátja ezeket nem tudja, hanem az, hogy egy lusta here, akivel még értelmesen megbeszélni sem lehet a dolgot.

Mit osszanak fel, meg mutogasson neki, ha a csávó csak lecarja az egészet?

2022. szept. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%

22.Igazad van,csak a kérdés tetejét olvastam el.

Így hogy le írtad a lényeget ez esetben más is lett a véleményem az egész dologról.

Lusta emberekkel valóban nem lehet elérni szinte semmi változást, ahoz hogy még is megváltozzon valamin nagyobb változás kellene de még akkor sem lenne biztos.

2022. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás. Vagy eltűröd, hogy életed végéig cselédként élj mellette.


De gyereket véletlenül se vállalj vele.

2022. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
Csűröd-csavarod, de tulajdonképpen akkor te is egyfajta érdekből vagy vele, akkor fog fel úgy, hogy ez az ára, és amikor már nem tudod tovább fizetni, akkor lelépsz. Ha ez akkor következik be, amikor anyagilag megerősödsz, vagy amikor lelkielg úgy kibuksz, hogy bárhova, csak el innen, az meg majd a jövő kérdése. Mindenesetre ha eddig cseléd voltál neki, most meg bevágod a féket,mondjuk nem főzzöl, csak ha neked van rá igényed, csak a saját ruhádat mosod, hajtogatod, stb. akkor garantált a konfliktus fokozása a meglévők mellé.
2022. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!