Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt más is ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt más is ilyen helyzetben? Lett ra megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal már jó ideje együtt élünk és nagyon jól ki jövünk. Minden meg tudunk beszélni és eddig nem is volt gondunk.

Most van egy és hiába próbáljuk megbeszélni nem sikerül mert nem tudjuk h miért van és hogyan tudnánk megoldani.

Nos a problémánk a sex. Eddig minden jó volt abban is. De egy ideje kimaradt. Részben előbb az én betegségem miatt, aztán mikor én fel gyógyultan ő neki lett problémája. A felépülés utána mintha egyszerűen meg feledkezzünk volna róla.

Mind kettőnk részéről ugyan az van. Szeretnénk de mégsem. Mintha nem kívánnak egymást. Próbáltunk róla beszélni de igazából nem tudjuk a miért et.

Gondoljuk h a stressz is besegít. Épp egy elég nagy projektet próbálunk megvalósítani plusz az elnyúlt lábadozásaink sem segített. A kisfiúnak is pont most szorul a legnagyobb figyelemre.

Mintha időnk sem lenne egymásra, de mikor meg van időnk akkor sem kezdünk semmit.


A kapcsolatunk nem változott . Most is ugyan úgy szeretjük egymást. Most is úgy alszunk el, hogy egymást öleljük. Nem vitatkoztunk, nincs gondunk egymással.

Ő sem tudott rá választ adni h miért is van ez, h miért nem kíván. És en sem h miért nem kívánom.


Ha rossz lenne a kapcsolatunk akkor ez természetes lenne de nem az.

Más is járt így?

Mi a megoldás?


2022. jún. 2. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek és sok egyéb teendők mellett, ráadásul sok stresszel nem kéne már várni a "megfelelő pillanatra" meg "spontanitásra". Gondolom régen ez volt a norma. Egyszerűen beszéljétek meg, hogy holnap 9-től szex. Kicsit kiábrándítóan hangzik így elsőre, de majd amikor belekezdtek ez már nem fog számítani.
2022. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Valóban annak hangzik. Így meg nem próbáltuk előre lebeszélni.

Mondjuk mikor “ próbáltunk egymásnak esni” az sem sikerült így egyszerűen csak abba hagytuk és egyet aludtunk.

Régen valóban spontán jött. Bárhol szinte bármikor.

Ez a furcsaság most kb 1 éve tart. Eleinte lecsökkent az alkalom. Most lassan 2 hónapja semmi sem volt köztünk.

2022. jún. 2. 15:25
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is #1-es tanácsa működik ilyen helyzetben, és a valóságban egyáltalán nem kiábrándító. Kicsit ahhoz hasonlít, mint egy izgalmas program, vagy régen a randijaitok: ezeket is mindig megbeszéltétek, és előre készültetek rá, valamint lélekben arra is, hogy jó lesz. :) Na, ez is ilyen.
2022. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánjátok egymást, a vágy megszűnt. Próbáljátok rendbe tenni míg nem lép be a képbe egy harmadik.
2022. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1,5 éve nem volt szex, oral meg kb 3hónapja de ő nekem legalább 5éve nem verte ki magától.

De szóban ő is heti 2x igenyelné a szexet..

8éve együtt, 4éve lakunk együtt gyerek nincs 34f 29l

2022. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4/ még egy 3-dik fél sem jelentene gondot nekünk, hogy ha csak szexről van szó.

De meg így sem csináltunk semmit. Nem mentünk el kalandozni sem ő sem én.

2022. jún. 2. 23:48
 7/22 A kérdező kommentje:

5/ Huh. Remelem mi nem kerülünk ilyen helyzetbe. De tény és való, h nálunk sem ő szokott kezdeményezni. Oralt néha szokott kezdeni tusolás közben, de csak pár másodpercig. Nem próbál felizgatni vagy végig csinálni.

Azt h én csináljam neki, azt anno sem szerette. Nagyon érzékeny így nem engedte soha senkinek.

Mikor hozza érek azt szereti, de kezd elhúzódni mikor próbálom felizgatni

2022. jún. 2. 23:53
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Ennek egyik fél részéről 3.fel lesz a vége.

Nálunk 8eve nincs semmi.

Így én mindig keresem a női partnert.

2022. jún. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7- vagy csak nem esik jól neki AHOGY csinálod, ezt most nem ellened mondom, de nekem is volt olya, amikor még kis béna voltam szólni, akkor inkább leállítottam, meg elhúzódtam, meg azt mondtam, hogy érzékeny, mert egyszerűen nem esett jól ahogy csinálja, de nem tudtam megmondani, hogy mi a probléma, mert én magam sem tudtam. egyszerűen ahogy hozzám ért, az nem volt izgató
2022. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek mellett tényleg a legjobb, amit #1 és #3 javasolt. Mi ezt péntek délutánra tettük, oviból mami hozta el a gyereket, de 6 utánra hozta csak haza. Időre szeretkezni kicsit fura elejében, de ettől izgalmas is.
2022. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!