Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden hogy van egy lány akivel lassan 1 éve nagyon sok időt töltöttünk együtt, szinte mindent együtt csináltunk, még tavaly megbeszéltük hogy annyira bírjuk egymást hogy nem akarjuk elrontani azzal, hogy összejövünk, ettől függetlenül történtek dolgok köztünk. Mostanra már persze másképp gondolom, nemrég össze is költöztünk igaz csak pár hétre mert neki gondjai akadtak bizonyos hangulatfokozókkal amik miatt el akar járni kezelésre, vagy akár bentlakásosba is ami kb egy év.


Most hogy hazajöttünk megkértem rá hogy mielőtt bemegy (mert jelenleg egy másik városban maradt) és hazajön akkor szóljon, erre ő megjegyezte jó bunkón hogy minek? vagy mi a f*sznak? már nem tudom.. pedig én nem bunkón mondtam egyáltalán, de újabban ha nem ivott nagyon bunkó volt velem. Csak most kicsit úgy éreztem hogy mivel kibékült a tesójával meg egy haverjával akkor eddig kellettem és most megyek a levesbe. Ezután este írt, hogy haza értem-e, mire én egy olyasmit válaszoltam hogy nem kell úgy tennie mintha érdekelné, persze megbántam, vissza is vontam az üzenetet de addigra szerintem megnézte. Ez a hétvégén volt, azóta nem keresett. Volt már a tavalyi évben kereken 1 hónapig ilyen, azóta pedig minden nap beszéltünk vagy találkoztunk. Elveszteni semmiképp nem akarom, mert nagyon sok különleges dolog történt köztünk, ami mással még sosem, és nem is hiszem hogy fog. Például amikor nem beszéltünk múlt évben akkor ugyan azon a napon akartuk felkeresni egymást, ő írt rám, én aznap reggel írtam smst neki, de nem kaphatta meg, mivel elvesztette a kártyáját, tehát ugyan akkor jutottunk egymás eszébe. Úgy vagyok vele hogy írnék smst, mert ígyse úgyse beszél velem, telefonon talán nem tiltott, de lehet hogy nem vártam eleget és most dühös rám, viszont ha sokat várok akkor meg biztos rászállnak csomóan.. Sok lehetőség merült fel bennem, mit kéne csinálnom, ezeket leírom szavazásban.


2022. máj. 26. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Keresd fel minél előbb
Várj még
Ne keresd
Más, kommentben leírom
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mondod hogy különleges, mert bemagyarázod magadnak. Ez egy idióta.


Menjen elvonóra a drogproblémáival a főnyereményed.

2022. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen kapcsolat nem tud oly” önző módon működni, “~hogy de ÉN AKAROM~”

A másiknak is kell éreznie ezt a késztetést, másmódon működő képtelen.

2022. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na végül annyi történt hogy egy másik számomról írtam neki, vissza is írt kiakadva hogy csomószor rányomultam meg hogy nem akar semmit tőlem és ezt már elmondta, holott volt 2 alkalom amikor meg ő nyomult rám, de erre meg azt írta hogy k,rvára nem volt ilyen meg hogy nem akar se beszélgetni se találkozni, egyedül akar lenni mert nagyon nehéz dolgokon megy keresztül most.. na mind1 remélem ha lehiggad akkor felkeres mert ez így nagyon rossz hogy ennyire tart aztán kb lestem minden szavát meg lehoztam neki a csillagokat, aztán akik eddig szartak a fejére azok miatt le lettem koptatva.
2022. máj. 29. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresne, sem reagálnék ezek után. Nekem legalábbis van ennyi önbecsülésem.
2022. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!