Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem kellene a barátnőmnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene a barátnőmnek már munkát vállalnia?

Figyelt kérdés
Tavaly fejezte be a müvészeti egyetemet és azóta még nem tudott elhelyezkedni a szakmában, nekem pedig már kezd terhes lenni ez a kapcsolat. Megértem, hogy nehéz elhelyezkedni abban a szakmában, de szerintem addig kereshetne mást. Csakhogy ő nem megy el napi 10ezerért egy gyárba, üzletbe vagy vendéglátóhelyre, csak arra vár, hogy szakmályában legyen egy lehetőség. Albérletben élünk, ami nem olcsó és én 3 hónapja már másodállást is vállaltam, mert már ott tartottunk, hogy gondot okozott kifizetni a számlákat is. Reggel 6tól 15ig dolgozok, majd 16tól 22ig. Szombaton is ugyanígy, csak vasárnaponként vagyok szabad. Ez átlagban több mint havi 370 munkaóra, és már nagyon elegem van belőle.

2022. szept. 27. 18:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hát igen...rendkívül szép lány. Pár napig még hagyom, mert jelenleg nagyon nincs kedvem a konfliktushoz. Köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 29. 19:45
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Onlyfans
2022. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
31: Bátorság, papa! Hiszem és tudom, hogy lesz a helyzetnek megnyugtató megoldása. :))) De ehhez beszélned kell majd a fejével.
2022. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, de úgy tűnik, nem egyezik a jövőképetek: ő a hobbját munkának tartja, akkor is, ha egy vasat nem hoz, tőled meg természetesnek veszi, hogy ha belegebedsz is, de tartsd el. Művészlélek. Ha eddig nem zavarta, hogy te erőn felül gürizel, ezután se fogja. Ha feltűnően szép nő, akkor nem lesz gondja, hamar talál valakit, aki eltartja, akár a barátnőit, és nem b...ogatja, hogy dolgozzon a megélhetésért, úgyhogy élvezd addig, amíg tudod!
2022. okt. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2023. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!