Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítaszz ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítaszz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

4 hónapja élünk együtt, és eddig nagyon boldog volt minden. De most 2 napja kicsit megingott a bizalmam benne egy dolog miatt, amit tisztáztunk és úgy érezzem, helyre tudom tenni. Azt gondoltam, hogy szükség lenne most bele tenni a kapcsolatba valami pluszt, kicsit több figyelmet, hogy helyre álljunk. De ő ma mondta, hogy ha nem gond, elmegy este a haverokkal, amíg én dolgozom, éjszakás vagyok. Ez azt is jelenti, hogy a haverjánál alszik és onnan megy dolgozni. Megkérdezte, én rá bíztam a döntést, de már bánom. Meg kellett volna értetnem vele, hogy ez rossz időzítés. Főleg amiatt, hogy mióta együtt élünk, elzárkózott minden ilyesmitől, mert azt mondta, ő döntött és engem választ, a haveroknak meg az ivásnak vége.

Eddig olyan jó volt minden, az esküvő is szóba került.... Nagyon szeretem, és ő is, a tenyerén hord, de most megfordult a fejemben, hogy akármennyire fáj, szakítanom kellene.

Viszont ott van, hogy talán ha beszélünk, meg lehetne oldani.... Meg lehetne?


2022. okt. 25. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Millió ponton kérdőjeles ez az egész, csak hogy pár dolgot mondjak:


- haverok és ivás??? Ivás??

- 4 hónap után esküvő??

- a tenyerén hord - miért is? :DDD Most szart le teljesen :DDD

- és szereted, esküvő, hú meg jaj, 2 napja van csak gond és szakítanál?


Szerintem te nem ismered a szavak jelentését.

Ez nem szerelem, viccnek is rossz, mindkét fél részéről.

2022. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez olyan mint vmi anya es a kamasz fia kapcsolat
2022. okt. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem lehetnek barátai azért, mert veled jár ? :D bocs, de mi? 🤣

Nem értem, miért baj, ha te éjszakás vagy, ő meg ahelyett, hogy otthon ülne egyedül, a haverjaival találkozik?

2022. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3#, önmagában ez nyilván nem lenne gond. De neki eddig ez volt az élete. A haverok egyedülállók, napi szinten bandáznak, isznak. Mikor engem megismert, ő maga mondta, hogy döntenie kell, mert ezek a srácok nem jó hatással vannak rá, és ha család van, már nem fér bele, hogy velük bulizgasson. És ahogy probléma adódott köztünk, ő rögtön elmegy hétközben velük, úgy, hogy nem alszik itthon... Szerintem az eddigi nyilatkozata miatt, meg hogy az időzítés nem éppen jó, jogosan rendült meg a bizalmam.
2022. okt. 26. 07:16
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg kár volt veled összeköltöznie.

Katasztrófa a felfogásod. Rá bíztad a döntést!

Érted ezt? Aztán meg meggondolod magad, hogy mégsem volt jó ötlet?

Kíváncsi lennék mennyi volt életedben a leghosszabb kapcsolat.

2022. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen,veled.
2022. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg gyártod feleslegesen a problémát. Ha visszatér a régi életmódjához, az más, de az, hogy rájött, hogy nem akarja teljesen offolni a barátokat, nem ugyanaz.
2022. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

ha család van, már nem fér bele, hogy velük bulizgasson.

Milyen család? Egy kiscsajjal él együtt, nem házasság-hitel-gyerekek!


És ahogy probléma adódott köztünk, ő rögtön elmegy hétközben velük

Ebből adódott a probléma, nem? Ő megkérdezte, te azt mondod, ok majd vekengsz hogy jaj de mégis miért megy el és lehet szakítanod kéne.


Fel kéne előbb nőni, kislány.

2022. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Össze sem jöttem volna egy alkoholistával.

De ahogy #1 mondja, ez a történet tényleg ezer sebből vérzik.

Mondjuk én abban, hogy a holt időt nm puszta unatkozással tölti, abban pont, hogy nem látok semmi rosszat. De sok más dologban igen.

Ivászat. Jah, igen, felhagyott vele... Nos, aki alkoholista, az az esetek 99,9%-ában nem fog csak úgy felhagyni az itallal. Ideig-óráig bírja, aztán majd újra kezdi. Eleinte csak alkalmanként, aztán egyre gyakrabban. Ha veszekszel emiatt vele, akkor talán 1-2 hétig majd tűrtőzteti magát, de nem fogja sokáig bírni. Ne legyenek illúzióid: egy alkoholistának ha választania kell, hosszabb távon mindig az italt választja.

Az meg külön megérne egy misét, hogy milyen emberi kapcsolatok azok, amiket csak zülléssel lehet ápolni.

Az, hogy te 2 nap alatt az "ő az életem értelme" fázisból eljutottál oda, hogy szakítasz, hááát... mondjuk úgy, hogy kicsit kételkedek az érzéseid, és a kapcsoalt komolyságában.

Ettől függetlenül megértem, hogy szakítani akarsz. Én az eddigi érzéseidet nem értem meg.

Az, hogy 4 hónapot úgy állítasz be, mintha 10 év lenne? 4 hónap után esküvő, komolyan??

Nem az én dolgom, persze. De én mindig annak voltam/vagyok a híve, hogy jobb lassabban haladni egy mélyebb kapcsolatban, mint rohanni egy felületesben. Majd ha már egy stabil, kiforrott kapcsolat lesz ebből, majd akkor idővel szóba kerülhet az esküvő. De ez egyelőre nem tűnik többnek egy fellángolásnál.

2022. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Mint a huzat - veled.


Nevetséges vagy, és ezt nőként mondom.

4 hónap az lószr :D De legalább gyorsan megmutattad, milyen túlkontrolláló vagy.

2022. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!