Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az hogy sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok ember szerint a sorozatos megcsalás kisebb bűn, mint egy ex-el havonta pár sor segítőkész üzenet hétköznapi vagy munka témáról? Egy csomó olyan nő szétcsalja a párját, aki előtte hangoztatja hogy se ex se férfi haverja nincsen.

Figyelt kérdés

Mivel általában csak a szexre mennek, mindent lezárnak, aztán vannak a "tisztességes" kapcsolatukban, jön a következő lehetőségük ami jobbnak tűnik, ugródeszkának használják az előzőt, csalják a párjukat majd lelépnek. De ők soha nem beszélnek az ex-szel se senkivel, minek, nem is érdekli őket egy másik ember, max a barinőkkel sztorizgatnak az aktuális párjuk méreteiről.

Hogy alakult ki ez hogy nagyobb tiszteletlenség néha másokhoz hozzászólni, mint megcsalni a párjukat, lefeküdni másokkal ténylegesen? Csak azért mert az nem derül ki? Vagy csak később derül ki?



2022. nov. 9. 20:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Persze ha a páromat zavarja, nem beszélek ex-el, de nem egyik pillanatról a másikra ment ez, mert eddig nem tapasztaltam ilyet hogy ez gond. És ráadásul ha maga se tudja mit akar, mert egyszer azt mondja teljesen rendben van és megérti, aztán meg olvas valamit hogy az összes ember aki valaha hozzászólt az ex-hez az 100 % csalást jelent, emiatt balhézik durván, akkor addig nem tudom szabad e vagy nem, mert bocsánatot kér. Sajnálom ezt, mert körülöttem annyi évtizedes jó kapcsolat van ahol működik ez és semmi gond vele. De aztán jönnek ilyen vélemények mint utolsó előtti úthenger nő, aztán annyi, gondolom az ilyenek mindenhol ott vannak aztán fossák a véleményüket mindenhová. Tök gáz az egész.
2022. nov. 11. 17:15
 12/26 A kérdező kommentje:
9-es, gondolom te szakítottál az exeiddel és a jelenlegire is ez a sors vár, vagy a megcsalás... érzéketlen nőtől mit vár az ember. Érteni madzsar??
2022. nov. 11. 17:18
 13/26 anonim ***** válasza:

Egy exem van akivel szoba allok, felszolgalo a kedvenc kavezomban. Olyankor beszelunk par szot, szulinapi-nevnapi koszontes megvan, es ennyi. Neki menyasszonya van, en jovore megyek ferjhez, nem gondolom, hogy tartanunk kellene a kapcsolatot.

A paromnak van egy fia, a gyerek anyjaval muszaj kommunikalni, de nincsenek barati kapcsolatban egymassal. Nem is lennek egyutt vele, ha eroltetne a baratkozast vagy barmi mast.

2022. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nálunk szülinap-újév köszöntés van 2 ex-el.

Ez is világvége már sok ember szerint, de én szívesen lemondok róla ha zavaró a páromnak. Csak annyi hogy jó lenne ebben valami egységes vélemény, mert így egyszercsak rászakad az emberre hirtelen, hogy sokaknak pl ez is a világvége, én is nemrég tudtam meg. Jobb ha előre megmondják hogy nem lehet, mint utólag hallgatni napokon heteken keresztül, amikor már megérkeztek a köszöntések pl.

2022. nov. 11. 19:05
 15/26 anonim ***** válasza:
Én már egy hét után mondtam a páromnak, hogy engem egy exszel csaltak meg, tudja, hogy állok hozzájuk.
2022. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg még soha sem csaltak meg, de a kapcsolat elején világosan elmondtam, mi nem fér bele és mi számít nekem megcsalásnak. Ha valamit én annak tartok, azt lehet magyarázni, ellenben fölösleges. Tudta minden párom előre, hogy ha ki lesz baszva azonnal, akkor minek köszönhető.
2022. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16. Ezt így kell csinálni, pont ahogy te. Az elején világosan, nem vádlóan, előre elmondani nem utólag veszekedni miatta.
2022. nov. 12. 10:13
 18/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de barátokat nem keféléssel kell keresni, akiket kereshetsz ha tzdni szeretnél valamit...Ez azoknak a szokása h exhez fordul akinek se munkatársai, se barátai, se családja... S igen én például nem keresem az exeim, mert tudom h mivel már velük keféltem bármikor tzdnék újra, ez egy fajta önkontroll.

De neked ez a hosszú nemtudom mi... Te drogozol vagy mi?

2022. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát persze mert te mindenkire ráizgulsz. De hát vannak olyanok akik csak arra akit szeretnek, aki éppen a párjuk. A többi ember, hímnemű haver vagy ex vagy szomszéd vagy munkatárs, hidegen hagyja őket. Tudom ez neked kínai. Most mit csináljak. A másik meg, hogy ha valakivel pl 5 évig barátok voltatok, mielőtt összejöttetek, és közös a baráti köröd, akkor valószínű láttál benne valami mást is a nemén kívül. De pl vannak kos jegyűek, stb, akik mindenkiben csak a szex lehetőségét látják, csak az a vicces hogy azt hiszi mindenki olyan mint ő. Ja, amúgy a se családja az kb stimmel. Na és. Nekem is ugyanannyi jogom van élni mint neked. Nem érdekel a gazdag apád :)
2022. nov. 16. 20:04
 20/26 anonim ***** válasza:

Téged valaki komolyan megbánthatott pénz témában 😂 a horoszkóp meg nem határoz meg embereket, összetettebb annál egy ember, minthogy melyik napon született.


Az előző kommentelőnek amúgy igaza van, nem nem izgul mindenkire, de akivel már szexelt ahhoz nyilván vonzódik. Hacsak nem úgy történt a szakítás, hogy megundorodtál az exedtől, akkor bármikor újra szexelnél vele, lehet a jelenlegi párod sem akadályozna meg ebben.

2022. nov. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!