Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyós probléma, nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós probléma, nehezen engedi el a lányát, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Győr közelében lakunk, még mind a ketten otthon a szülőknél mivel sajnos nehezen tud az ember lakáshoz jutni manapság.


Én 29 férfi, barátnőm 27 éves, 3 éve vagyunk együtt. A szüleimnek van egy örökölt haza amit felújítunk apránként,.mert hosszabb távon a szülők akarnak oda menni mivel a jelenlegi házunk nagy (2 generációs) és szigeteletlen, nehéz fenntartani.


Barátnőm sem pártolta az elején hogy menjünk a felújított házba lakni és ott kezdjük el az életünket ahonnan majd tudunk lépni és sajátot szerezni. Lassan viszont megbarátkozik ezzel és szeretné ő is.


Az anyja viszont nehéz eset nagyon. Ő mindenképpen egy szép, "friss" házba akarná rakni a lányát és nemigen támogatja ezt. Folyamatosan basztatja őt ha szóba kerül ezy mert szerinte leragadunk itt és nem akarja ezért.



A kérdésem az hogy lehet egy nehéz természetű anyóst meggyőzni hogy kiindulasnak jó lenne és nem ragadunk le?


Gondolkodtam hogy babával lehetne hatni rá hogy addig nem kérem meg a kezét a lányának míg nem lakunk együtt és hamarabb lehet így neki is unoka. Vagy nem tudom. Apos is hasonló eset, de inkább anyós a gond, főleg. Rettenetesen makacs természetű


Légyszi, ne okorsegek jöjjenek. Ki mit gondol?


2022. dec. 2. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, oda fog költözni hozzátok a barátnőd? Mert akkor anyósnak igaza van.
2022. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

"amit felújítunk apránként,"


Vagyis nincs pénz. Miből lesz így saját? A nagy felújítás után valóban sanszos, hogy ottragadtok, ráadásul a lánya idegen házba invesztálja a pénzét.

2022. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatom neked mint tapadztalt elvalt no, hogy igen, sanszos hogy beleragadtok abba ami van. Mi is igy kezdtuk, eleg egy egyszoba ket gyerekbek,majd koltozunk a gyerek 1, 3 ,6 ,10 stb eves koraban. Inflacio, kiadasok, jarvany, megcsalas...aztan meg nincs penz.Nem. legyen kesz a rendes feszek. En se raknam a penzt idegen lakasaba
2022. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól értem ezt ti a barátnőddel újítjátok ketten? Mert akkor én sem támogatnám. Egy olyan házba ad pénzt amiből sose fog semmit látni mivel a szüleid örökölt háza. Csúnya dolog de semmi képpen nem költenék egy olyan házra amin rajta sincs a nevem. Szakítás/ válás esetén mehetek az utcára jobb esetbe anyámhoz vissza pénz nélkül. Szóval ez így butaság. Vagy pedig papíroztok mindent amibe fizet a párod tanúk aláírják és válás esetén szépen kifizeted amit a házra költött.
2022. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
kedves anyós-após adjon pénzt nektek saját kecóra, nem fogsz ellenkezni, mondd nekik.
2022. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész kérdést nem értem. Mit kell az anyóson meggyőzni? Arról, hogy hol terveztek élni, vitassátok meg és döntsétek el ketten a pároddal.
2022. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bárhogy is lesz: ha egy mód van rá, húznék albérletbe. Mert így egyvalamiben ragadtok benne, de abban nagyon: hogy még így harminc felé járva is kvázi nagyra nőtt gyerekként viselkedtek, akiknek a szülők engedélye szükséges ahhoz, hogy döntést hozzanak. Szóval egyrészt rátok férne egy kis önálló élet, másrészt meg lakva ismerszik meg az ember, ami nem árt, mielőtt házassággal-gyerekkel kötitek össze az életeteket.
2022. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrèszt szerintem igaza van anyósnak, szerintem is ott fogtok ragadni, majd toljátok bele a közös pènzt egy olyan házba, amihez semmi közötök nincs (egyelőre neked sem sok, max majd ha megöröklöd, neki meg pláne nincs.) Ezt èn sem díjaznám semmi szín alatt. Max tènyleg csak a legelejèn, hogy lássátok működik a kapcsolat együttèlès mellett is.

Másrèszről meg vicc, hogy meglett felnőtt emberek vagytok, aztán az anyját kell győzködi. Nincs saját akarata? Nem egy ovis, hogy anyuci mondja meg mit csináljon.

Szedjètek össze magatokat, ebben a korban 3 èv járás után már vígan "illene" együtt èlnetek, ha közösen kèpzelitek a jövőt.

2022. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyuka aranyásó lol
2022. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nőd egy idióta. Felújít egy olyan házat, amiből, ha szétmentek egy kanyit nem lát majd?


Ilyenre exem is próbált rávenni.

NEKIK van egy lepukkant házuk, ÉN is öljek pénzt a felújításába (százezrekről beszélünk). Hát még mit nem.


Szakítottunk rá egyévre. Most ha azt nézem, millióm benne lenne az Ő házukban, amiből abban a pillanatban mennem kellene, amint szakítottunk.


Ó, hogyne.

2022. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!