Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy hozzam szóba a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam szóba a páromnak, hogy léphetne egy következő fokozatra a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk párommal, utazgatunk, sok fele megyünk, ketten, családdal is barátokkal is már másfél éve vagyunk együtt,2 éve ismerjük egymást, ami tudom nem sok idő. Előtte mindegyikünknek volt egy hosszabb kapcsolata,de kicsit úgy érzem,hogy most már nem vagyunk annyira fiatalok hogy sokáig húzzuk akár a házasságot vagy gyerekvállalást. Én 29 éves vagyok ő pedig 31.

Korábban beszéltünk már a terveinkről és ugyanazok mindegyikünknek csak én kicsit úgy érzem már hogy lépnek egy szintet tovább és nem tudom hogy hozzám szóba ezt a páromnak.

Mindig viccesen szóba hozom az eljegyzést is, ő is vág rá egy frappáns választ, nem Akarom azt sem hogy erőltessem hogy siettessem csak óvatosan célozgatnék.

29 L


2022. dec. 5. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nem olyasmi, amire célozgatni kell meg kerülgetni meg taktikázni. Basszus, ez a ti közös életetek. Egyszerűen elmondod neki, mit erzel, hogy mit szeretnél. Ha nem lehet neki elmondani, akkor ez a kapcsolat halott ügy.
2022. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Elég célozgatni. Erőltetni nem muszáj.
2022. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Pedig csak azért, mert 29 vagy még nem kellene hogy házasság legyen és gyerek azért mert nem vagytok együtt annyi ideje.

Azzal mit fogsz elerni, hogy mindkettő vágyad teljesül aztán elvaltok, mert nem ismeritek egymást olyan szinten, nem ért be a kapcsolat oda, hogy na most akarok esküdni és gyerkőcöt.

Amúgy ha frappáns a válasz és főleg ha ő nem kért még meg kár sietni.

Neki is kellene érezni, amit te érzel, anélkül az egész álom egy fabatkat nem fog érni!!!

2022. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
29 éves vagy! Kérdezz rá egyertelmüen! Ha nem a válasz, kkor kuka!
2022. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 NTBS ***** válasza:
89%
Kérdezz rá. Ha nem tetszik a válasz, akkor elválnak útjaitok.
2022. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Oké, 2 éve ismeritek egymást...hány éve éltek együtt?
2022. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezz rá nyíltan.

Nem hisztizve, hanem normálisan, és nem célozgatva, meg vicceskedve.

2022. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként ennek már RÉG szóba kellett volna jönnie, egyáltalán, hogy akar-e eljegyzést?
2022. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
eljegyzést = házasságot
2022. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
"2-be vagyunk, raktymá' egy 3-ast"
2022. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!