Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy hozzam szóba a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam szóba a páromnak, hogy léphetne egy következő fokozatra a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk párommal, utazgatunk, sok fele megyünk, ketten, családdal is barátokkal is már másfél éve vagyunk együtt,2 éve ismerjük egymást, ami tudom nem sok idő. Előtte mindegyikünknek volt egy hosszabb kapcsolata,de kicsit úgy érzem,hogy most már nem vagyunk annyira fiatalok hogy sokáig húzzuk akár a házasságot vagy gyerekvállalást. Én 29 éves vagyok ő pedig 31.

Korábban beszéltünk már a terveinkről és ugyanazok mindegyikünknek csak én kicsit úgy érzem már hogy lépnek egy szintet tovább és nem tudom hogy hozzám szóba ezt a páromnak.

Mindig viccesen szóba hozom az eljegyzést is, ő is vág rá egy frappáns választ, nem Akarom azt sem hogy erőltessem hogy siettessem csak óvatosan célozgatnék.

29 L


2022. dec. 5. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez annyira tipik...azért célozgatni az esküvőre, mert benne vagy a korban, plusz a fészbukos ismerősök közül már mindenki házas...


Az meg sem fordul a fejedben, hogy érezzétek jól magatokat egymással (pláne ennyi idő után), éljetek, szerezzetek még élményeket stb.

A következő kötelező elem gondolom a baba lesz, mert már az is mindenkinek van és benne vagy a korban.


Amúgy meg ha annyira jó a kapcsolat, hogy házasságot szeretnél, akkor nyilván nyíltan tudtok erről is beszélni.

2022. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg felnőtt emberek vagytok egy felnőtt kapcsolatban. Ugyanolyan jogod van tudni, hogy tervez e veled komolyabb kapcsolatot annàl ami most van. Meg kellene beszélni.

Gyakorlatilag meg az van, hogy ha eddig nem lépett, valószínű annak is oka van. Mèg nem tart ott érzelmileg, hogy megkérjen, egyéb esetben már megtette volna. Vagy nem is akar, mert nem tervez házasodni. Vagy csak veled nem, vagy egyáltalán. Ezt csak ő tudhatja.

( Mi másfél év után házasodtunk 22/25 évesen, 6 hónap után kért meg és nem kellett célozgatni rá. Mi előtte is sokat beszélgettünk a közös jövőnkről mert mindkettőnknek volt erre igénye. )

Ennek hiánya általában azt vetíti előre, hogy egyáltalán nem tervez ilyesmit a pasid.

Egy dolgot javaslok: nyílt és őszinte kommunikáció.

Persze ehhez őszinte partner is kell.

2022. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Én hiába kommunikálok vele,és elmondom" miért nem érzem úgy" egyből azzal jön h ő a rossz, meg ő nem érdemel meg semmit!


Persze h egymással szemben vannak gondok észrevétel stb mivel nem a szomszéd Juliska nénivel élek együtt..

2022. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mindig viccesen szóba hozom az eljegyzést is, ő is vág rá egy frappáns választ, nem Akarom azt sem hogy erőltessem hogy siettessem csak óvatosan célozgatnék."

Vagy kérdezz rá, vagy ne viccelj, és ne célozgass.

Ő még nem akarja.

Miért olyan sürgős?

2022. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
#12 Felismerlek, sok kérdéshez írsz. Egy ideje azt, hogy 6 hónap után kértek meg, de eddig mindig 2.5 hónapot mondtál. Most akkor hol az igazság? :D
2022. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!