Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem fogják fel itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel itt egyesek, hogy tökéletesen működhet egy introvertált és egy extrovertált párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy itt mindenki introvertáltnak mondja magát attól, hogy egész úton a boltba azt kell gyakorolnia, hogy hogyan köszönjön majd az eladónak.


Nem fogjátok fel, hogy a szociális fóbia, tömegundor, mizantrópia nem az introvertáltság kötelező velejárói, hanem kezelendő problémák? Hogy egy introvertált is rohadt jól tudja magát érezni egy buliban, családi látogatáson vagy bárhol, attól még, mert vannak ott rajta kívül emberek? :D


Olyan butaságokat olvasok itt ebben a témában, hogy az borzasztó.


TERMÉSZETESEN NEM AZ A BAJ, ha te konkrétan úgy érzed, neked csak egy hozzád hasonló ember lenne szimpatikus.


2023. jan. 21. 17:33
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Én introvertált vagyok, extrovertált párral egy 8 éves párkapcsolatban, ebből 7 éve együtt is élünk.


Néha előfordul, hogy lemondok 1-1 haveros bulit, de többnyire akkor, ha ott alvásról lenne szó, azt nem szeretem, de ez ritka, évi 1-2 alkalommal hívják a páromat kb, azokra elmegy egyedül, ennyi.


Szinte az összes többi alkalomra, amikor csak a városban valahova beülésről, billiárdról, akármiről van szó, szívesen megyek, előfordul, hogy nem és inkább itthon maradok, de ez ritkább. Annyi, hogy nekem magamtól nem szokott, vagy ritkán szokott eszembe jutni, hogy hú, szedjük össze a többieket és menjünk, mert én elvagyok itthon is, általában a többiek a kezdeményező fél.

Kirándulni és nyaralni is baráti társasággal járunk. (Nyaralni már csak négyesben, a legjobb barátjával és a barátnőjével, fiatalabb korunkban mentünk többen.)


Akik az emberek miatt szoronganak, pont arra írtam, hogy az nem egészséges és nem kell mindenkire ráhúzni.


4# Teljesen lényegtelen a címke valóban, a lényeg, hogy te magadat ismerd és tudd, mit vársz a másiktól, értelemszerűen ha nem szeretsz bulizni, nem jössz össze olyannal, aki minden hétvégét a városban tölt. De a "nem szeretek bulizni" sem introvertált jellemző.


Ezek a címkék apróságokban mutatkoznak meg. Még azt sem mondanám, hogy a hobbi elárulja, mert az extrovertált párom is képes arra, hogy órákat belebzuljon valami makettbe vagy puzzlebe, amiről inkább azt gondolná az ember, hogy introvertált elfoglaltság.

2023. jan. 21. 18:03
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs belőle gondunk, ugyanis nem antiszoc vagyok, hanem introvertált.


Szívesen eljárok ide-oda, de nem nagyon hallanak beszélni :D

2023. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem se tetszik a stílusod, de abban szerintem igazad van, hogy simán lehet jó párkapcsolat introvertált és extravertált között. Én introvertált lévén pont hogy inkább az extravertáltakhoz vonzódom, barátilag is meg párkapcsolatban is és nem is érzem magam jól más introvertáltakkal mert nincs aki beszéljen. Kínos csend. Engem zavar :D
2023. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
13%
Működhet az introvertált-extrovertált kapcsolat, csakhogy ez mindig úgy néz ki, hogy a férfi extrovertált, a nő introvertált 😂😂😂
2023. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó ez nagyon nincs így. Szintén 7 éves kapcsolatban vagyok, már menyasszonyként, és én vagyok az extrovertált
2023. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne működhetne? Az egyik bulizik amíg a másik otthon sorozatozik.
2023. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%

A probléma a kérdéseddel, hogy nem gondol arra, hogy van akinek ezek a "bulik" és "események" nem kellemes dolgok, és nem azért, mert nem tudna beszélgetni másokkal. Vagy ha el is megy egyre, akkor is inkább az a vége, hogy 1-2 emberrel beszélget mélyebben-komolyabban, mint sokakkal felszínesen.


Én pl. mindig így járok, és kicsit sem zavar.

2023. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
86%
Megértem. Ettől nekem még nem kellene extrovertáltként introvertált partner és azt hiszem, minden jogom megvan hozzá, hogy hozzám hasonlót válasszak.
2023. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol olyat, hogy valójában minden introvertált egy bulibáró lenne, csak a betegek nem. Nem a bulizós részen kell fennakadni. Extrovertáltak is vannak, akik szívesebben kirándulnak pl. buli helyett.


Csak vannak akik akkora jelentőséget tulajdonítanak ennek, holott egy alapos ismerkedés előtt nem lehet eldönteni, lenne-e belőle bármi gond.


18 Persze, hogy megvan. Nincs azzal gond, ha te nem akarsz ilyennel ismerkedni, de gondolom ha lenne egy extrovertált barátod, akinek egy introvertálttal alakul valami, nem kezdenéd el mindenképp győzködni, hogy hagyja már a francba. :D A kérdést egy ilyesmi válasz ihlette.

2023. jan. 21. 19:08
 20/35 anonim ***** válasza:
15%
Ém jártam már amolyan 4 fal kozt ulő magányos antiszoc introval. Azt hittem tartósabb biztonságosabb a kapcsolat ilyenekkel. Hát lehozott az életemről is azzal az ingerszegénységgel meg szókincshiányával is. soha többet.
2023. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!