Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem fogják fel itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel itt egyesek, hogy tökéletesen működhet egy introvertált és egy extrovertált párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy itt mindenki introvertáltnak mondja magát attól, hogy egész úton a boltba azt kell gyakorolnia, hogy hogyan köszönjön majd az eladónak.


Nem fogjátok fel, hogy a szociális fóbia, tömegundor, mizantrópia nem az introvertáltság kötelező velejárói, hanem kezelendő problémák? Hogy egy introvertált is rohadt jól tudja magát érezni egy buliban, családi látogatáson vagy bárhol, attól még, mert vannak ott rajta kívül emberek? :D


Olyan butaságokat olvasok itt ebben a témában, hogy az borzasztó.


TERMÉSZETESEN NEM AZ A BAJ, ha te konkrétan úgy érzed, neked csak egy hozzád hasonló ember lenne szimpatikus.


2023. jan. 21. 17:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

19.


Sok olyan párost ismerek, ahol ez a bizonyos introvertált-extrovertált "ellentét" van. Általában finomítanak egymáson, az introvertált lehűti az extrovertáltat és az extrovertált kicsit kimozdítja az introvertáltat. Nagyon hasznos is tud ez lenni, ha jól állnak hozzá.


A bulikban is egy ilyen páros jól eltud lenni. A különbség annyi, hogy az extroveráltabb lesz aki sztorizgat, viccelődik, hamarabb kerül a "figyelem középpontjába", az introvertáltabb pedig vagy beszélget valakivel akivel épp jólesik vagy csak kisebb-nagyobb megszólalásai lesznek, esetleg ő is mond egy történetet csak máshogy, mint az aki alapból extroverált és szereti ezt a figyelmet.

2023. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
90%

Én sajnos marhára nem tudom ezt megerősíteni, vagy csak túl messze vagyunk egymástól a skálán. Én nagyon intro, ő meg nagyon extro. Egyre jobban kezd kijönni hogy nem fenntartható, mert mindkét fél folyamatosan sérül a milyenségében és mindig kompromisszumkötés van. A mindig azt jelenti minden nap, minden ilyen helyzetben.

És ebben el lehet kopni nagyon. Aztán jön a vagdalkozás hogy mit képes érted megtenni a másik meg mit nem... na de feladni magát nem tudja senki.

El tudom képzelni hogy működik azoknál, akik a fenti dolgokat át tudják ugrani.

2023. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
Végre valaki kimondta🙏🏻
2023. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mindegy, aki introvertáltnak hívja magát, az számomra red flag, pont azért, mert 90%-ban nem introvertáltról van szó, hanem egy neurotikus, kibírhatatlan és/vagy rosszindulatú bunkóról
2023. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

24.


Elítélsz egy csoportot, mert "rosszindulatú bunkók" a spekulációd alapján... és teszed mindezt rosszindulatú, bunkó stílusban.


A helyzetnek van egy diszkrét bája.

2023. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
8%

25

Nem, normális embernek nincs szüksége arra, hogy intro/extronak hívja magát. Ezzel 90%-ban csak ezek az elmebetegek takaróznak. Olyan, mint mikor valaki magát hívja okosnak. Pfejj

2023. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
84%

26.


Nálad, (ahogy elnézem) mindegy minek neveznéd magad (vagy bárki más), a suttyó az attól még suttyó marad. Ráadásul arrogáns suttyó, ami tetézi az amúgy is nagy bajt.

2023. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%
Főleg, hogy ez egy skála két végpontja és a többség ambivertált.
2023. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mi lehetett a baj. Talán túl gyorsan és túl hirtelen kaptam túl nagy ingert és megrémített, nem működött.
2023. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te mi a francról írsz? :D
2023. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!