Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbántódott a párom valamin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántódott a párom valamin, amin mondtam. Most nem eszi meg az ebédet, amit főztem és csak duzzog a szobában, hozzám se szól. Normális ez ?

Figyelt kérdés

Most őszintén: Normális?

Direkt nem azt írtam, hogy megbántottam, mert semmi olyat nem mondtam. Simán megbántódott. Ebéd előtt mondtam neki. Pont kész lett a kaja, erre szó nélkül bebújt a szobába. Bezárta kulcsra az ajtót és ki sem jön. Azóta annyit mondott, hogy egyem meg egyedül. Nem néz rám, nem beszél velem, de nem is eszik/iszik. Felnőtt hozzáállás ez?

25 éves nő a párom, én vagyok a férfi.


2023. márc. 12. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit mondtál... Lényeges infó, anélkül nem adhatok hasznos választ.
2023. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fontos lenne tudni, hogy mit mondtál neki, ugyanis az nem lényegtelen.
2023. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak simán nem tetszik amit főztél.
2023. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ő mesélte, hogy az anyja nagyon ki van rá akadva bizonyos dolgok miatt. Ezek egyike az, hogy nem találja magát az életben. Folyamatosan felmond, vagy elbocsátják. A párom depresszív személyiség egyébként. Én meg annyit mondtam neki, hogy én sem örülnék ha a saját gyerekemnek lennének gondjai.
2023. márc. 12. 18:36
 5/24 A kérdező kommentje:
3, ő kérte, hogy legyen ma zöldbabos, tejszínes ragu. Magamtól neki sem álltam volna.
2023. márc. 12. 18:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha depresszív, akkor rosszul esik neki természetesen, úgyhogy normális nála. Pszichológus segíthetne rajta.
2023. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
A párod nem teljesen normális, ezt látják szülei, te is, és hát valahol ő is tisztában van vele, azért vette magára.
2023. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Csődtömeg az ilyen ember.nem lennék vele.
2023. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekes reakcio, csenddel veresnek hivjak. Nem lehet ra mit mondani, nem egy felnott konfliktuskezelesi strategia. Valoszinuleg nem veletlenul nem tudja megallni a helyet a szakmai eletben sem.
2023. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
😂 Azt akarja mondani, hogy a te hibád, hogy egy lúzer és képtelen megmaradni egy munkahelyen?
2023. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!