Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbántódott a párom valamin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántódott a párom valamin, amin mondtam. Most nem eszi meg az ebédet, amit főztem és csak duzzog a szobában, hozzám se szól. Normális ez ?

Figyelt kérdés

Most őszintén: Normális?

Direkt nem azt írtam, hogy megbántottam, mert semmi olyat nem mondtam. Simán megbántódott. Ebéd előtt mondtam neki. Pont kész lett a kaja, erre szó nélkül bebújt a szobába. Bezárta kulcsra az ajtót és ki sem jön. Azóta annyit mondott, hogy egyem meg egyedül. Nem néz rám, nem beszél velem, de nem is eszik/iszik. Felnőtt hozzáállás ez?

25 éves nő a párom, én vagyok a férfi.


2023. márc. 12. 18:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy az én hibám, hanem meg van rám sértődve, amiért elmondtam a véleményemet. Én sosem bántottam ezért, a véleményemet kérte.
2023. márc. 12. 19:00
 12/24 harebell ***** válasza:
81%

"Direkt nem azt írtam, hogy megbántottam, mert semmi olyat nem mondtam"


Azért ez nem egészen így működik, hogy mi döntjük el, mi bántó a másiknak. Nem tudom, ez egyszeri eset-e, vagy rendszeres, de hosszútávon ez kikészíti az embert, hogy semmi nem eshet neki rosszul, mert SZERINTED nem bántó, amit mondtál. Persze, most nevezhető gyerekesnek a reakciója, hogy nem hajlandó veled beszélni, hanem elvonul, de ha nem tudsz vagy akarsz őszintén bocsánatot kérni, vagy nem érted meg az érzéseit, akkor valahol érthető.

2023. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Helyedben elbeszélgetnék vele, hogy pszichológus ha depressziós, vagy kényes pcsa, vagy ha nem megy, akkor tűnjön el az életedből, mert nem fog téged is tönkretenni csak azért, mert ő gyenge, hisztis nyomi. :)
2023. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Mit tud egy ilyen 5 éves érzelmi szinten működő nő, hogy úgy voltál vele, hmm, jó lesz barátnőnek?
2023. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én tudok őszintén bocsánatot kérni, ha hagyva van. Az, hogy beordítok neki, hogy bocsánat, mennyire hangzik komolyan?

Nem azzal van a baj, hogy megsértődik, csak lehessen már megbeszélni vele.

2023. márc. 12. 19:14
 16/24 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Volt már pszichológusnál. Most amiatt is sztrájkol.

Az meg hogy miért nem hagyom el azért nem olyan egyszerű, hogy csettintek egyet és meg van oldva.

2023. márc. 12. 19:14
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy most amiatt is sztrajkol?
2023. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hogy oda se megy el.
2023. márc. 12. 19:17
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Haat, es ezzel kivel tol ki? Sajat magaval, mivel elegge szuksege lenne ra. Ha megbekel, azert szerintem felnott modon beszelgess el vele, hogy ez a viselkedes igy nem toleralhato. Meg lehet sertodni, de akkor mondja ki, hogy ez nekem most rosszul esett es kerjen a masik bocsanatot. Ezert igy buntetni a masikat mergezo viselkedes, sajnos az erzelmileg bantalmazo kapcsolatok sajatossaga. Persze te is kerj valoban bocsanatot, ha valamivel megbantod es figyelj, hogy ne bantsd meg, de ugy sem lehwt elni, hogy valakinek minden egyes szavara figyelni kell, mert a masik mindenert megsertodik es csenddel veressel buntet.
2023. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2023. márc. 12. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!