Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Joggal vagyok felháborodva,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok felháborodva,hogy a barátom hajnali 2-3 óráig nézi a gépén a sorozatait,vagy játszik,és másnap ha valami problémát akarok vele megbeszélni akkor "hagyjam mert fáradt?"

Figyelt kérdés
34 éves, de olyan mint egy nagy gyerek. Folyton fel van háborodva,ha szólni merek neki valamiért ( rendrakás, zokni normális,helyes felhúzása, stb,stb), mert hogy mindig cseszegetem,és ő nagyon fáradt...Könyörgöm, akkor talán nem kellene hajnalban is a gépet nyöktetni és akkor fel tudna kelni rendesen, és nem lenne hisztis pcsa férfi létére.És ilyenkor általában én vagyok a szemét m..adék,hogy bármit szóvá merek tenni. Kezd nagyon elegem lenni. Hogy szoktassam le erről?Vagy egyáltalán mit kellene tennem?
2023. márc. 21. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Joggal, ez egy gyerek. Lépj tovább, nem vagy te az anyja, hogy megneveld.
2023. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Viselkedéses függőség. Én is legszívesebben folyton játékokban, filmekben lennék; csak én tudom, hogy ez probléma, úgyhogy járok terápiákra, igyekszem új, adaptívabb megküzdési módokat megtanulni, illetve feldolgozni a gyermekkori nyomoraimat, hogy azok ne rágják a lelkem, és így ne legyen szükség arra, hogy át akarjam kapcsolni az agyam valamilyen fantáziába. A Nyírőben van drogambulancia, ott foglalkoznak ilyen függőkkel is. 50f
2023. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ugyanaz a pasink :D

Akkor tud csak kikapcsolódni mikor senki nem zavarja, valahol megértem de engem is rohadtul idegesít. Beszélj vele erről, nálunk pár napig javulás van olyankor, aztán kezdődik előről.

Volt hogy próbáltunk rendszert vinni bele hogy csak kétnaponta mrg csak x órát hát többet veszekedtünk csak mert sose tartotta be...

Ha amúgy jó a kapcsolat szrd le, ne takaríts helyette, ne mosd ki az ő ruháit, az ő tányérjait semmit. Aztán észre veszi magát.

Nem szabad előbb megtörni. Türelemjáték. Amúgy én mikor kibukok akkor úgy leordítom a haját hogy megijed, de amúgy sose veszekszek vele. Így hatásosabb.

2023. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Függőség, valóban. Változni viszont csak ő tud, akkor, ha ő akar változtatni. Te nem tudod megváltoztatni, megnevelni.
2023. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Joggal, de szerintem itt azért ennél többről van szó.

A stílusod hogy is mondjam... nehezen elviselhető. Talán pont ezért menekül el a világtól, mert elege van abból, hogy egész nap a szidalmaidat hallja.

De mindegy is. Egyszerűen nem passzoltok össze.

2023. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

"34 éves, de olyan mint egy nagy gyerek. Folyton fel van háborodva,ha szólni merek neki valamiért

( rendrakás, zokni normális,helyes felhúzása, stb,stb)"

Hát ő lehet úgy viselkedik, mint egy nagy gyerek, de te meg úgy, mint az anyja. Egyikőtök se úgy van benne a kapcsolatba, mint egyenrangú

nő - férfi, hanem alá fölérendeltségi viszony felnőtt - gyerek. Ezt hozzátok ki egymásból. Neki lett egy anyja a párkapcsolaton belül, neked meg lett egy gyereked.

Olvasd már vissza a kérdést...

Rendrakás, zokni normális felhúzása.

Látod????

2023. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Talán egy felnőtt férfitól azért elvárható,hogy tudja felhúzni a zoknit normálisan nem? Vagy ne hagyja a szoba közepén a ruháit..
2023. márc. 21. 11:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elvárható. De ha mindig összeszeded utána, takarítasz, akkor nem fogja megtanulni. Ne csináld. Legyen akkor eszeveszett rendetlenség. Nem hiszem, hogy nem fogja zavarni egy idő után.
2023. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bibók Bea Facebook oldalán vannak érdekes párkapcsolati posztok, az egyik visszatérő témája a különféle kapcsolódási formák.

Kicsit beleestetek egy ilyen játszmába. Ez valóban az ő hibája elsősorban. Gyerekként viselkedik, lehet hogy anyuval nem volt annyira jó a viszonya, és veled akarja ezt az érzést pótolni... Te meg, vagy azért mert benned is van valami bibi, vagy csak simán az anyai ösztönök miatt ebbe belementél.

A barátod egy nemtörődöm seggarc, és lehet hogy ebben van egy ilyen gyermeteg próbálkozás is, hogy meddig lehet téged anyusítani... 2# voltam.

2023. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6

Még ezt kihagytam, hogy ismerek olyan párt, aki szintén anya-fia alá fölérendeltségi viszonyban él együtt párkapcsolatban. Mikor a férj elmegy valahova, akkor a felesége elkezdi hívogatni, hogy "mikor ér már haza, mert ő már ebédelni akar. Menjen haza azonnal."

Úgy csinál vele, mint egy gyerekkel, akinek parancsolgathat kénye kedve szerint. Igen ám, de ilyenkor a férj, hogy reagál?? Igen pontosan úgy, hogy haza megy, mint egy kisgyerek mert "anya" hívja. Ja és itt 60 év körüli emberekről beszélünk...

2023. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!