Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Joggal vagyok felháborodva,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok felháborodva,hogy a barátom hajnali 2-3 óráig nézi a gépén a sorozatait,vagy játszik,és másnap ha valami problémát akarok vele megbeszélni akkor "hagyjam mert fáradt?"

Figyelt kérdés
34 éves, de olyan mint egy nagy gyerek. Folyton fel van háborodva,ha szólni merek neki valamiért ( rendrakás, zokni normális,helyes felhúzása, stb,stb), mert hogy mindig cseszegetem,és ő nagyon fáradt...Könyörgöm, akkor talán nem kellene hajnalban is a gépet nyöktetni és akkor fel tudna kelni rendesen, és nem lenne hisztis pcsa férfi létére.És ilyenkor általában én vagyok a szemét m..adék,hogy bármit szóvá merek tenni. Kezd nagyon elegem lenni. Hogy szoktassam le erről?Vagy egyáltalán mit kellene tennem?
2023. márc. 21. 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10# még akár ez is működhet, ha mindkét fél jól érzi magát benne... De a kérdezőnek ez nem tetszik. Nem ellened mondom.
2023. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Talán egy felnőtt férfitól azért elvárható,hogy tudja felhúzni a zoknit normálisan nem? Vagy ne hagyja a szoba közepén a ruháit.."

Kérdező, nem érted igaz??

Nekem ezekről az jut eszembe, hogy van egy kamasz fiú vagy egy kisgyerek és az anyja.

Az anyja folyton szapulja, hogy rakjon rendet, ne hagyja a szoba közepén a szennyest, "zokni is hogy van rajtad kisfiam" és közben igazítgassa a zoknit a gyereken. Anyai minőségben működsz, akinek van egy kisfia.

2023. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"10# még akár ez is működhet, ha mindkét fél jól érzi magát benne... De a kérdezőnek ez nem tetszik. Nem ellened mondom."

Nem működik, ugyanis a férj ilyenkor másoknak panaszkodik, hogy haza megy, mert nem akar cirkuszt. Nem tud/mer nemet mondani.

2023. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13# hát igen, gyermeki létben ragadva tölti az életét. Na, nem mindenkinek sikerül jól csinálni..
2023. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mégis vele vagy. Szerintem szimplán szopd le többször.
2023. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ki kell dobni, had nézze egyedül a sorrozatait, és éljen az álomvilágában.
2023. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2023. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!