Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire vagytok sokan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok sokan férfiak akik hűek a párjukhoz hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Bármi mi is adódjon. Alkalmak akár amikor lehetett volna , de nem tettek semmit. Azok akik akkor is azt mondják, hogy az asszony az első, semmi más miközben semmi nem épp úgy alakul az adott kapcsolatban épp mint egy normális párkapcsolatban.

Nagyon kíváncsinan várom a férfiak kommemtjét!



#társ #hűség #Félrelepélési lehetőség #Ego nővelése
2023. ápr. 9. 08:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Keresem a válaszokat még mindig az adott kérdésre. :)
2023. jún. 14. 04:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, még fiatal vagyok ehhez, nem tudom, de én is mindig a hűség pártján álltam. Egy jó kapcsolatban - márpedig a legtöbb kapcsolatomat jónak mondhatom - sosem érdekelt, most sem, hogy ki hogyan próbálkozik be, mert a párom az első. Sosem járt erőfeszítéssel, könnyen mondok nemet.


F (ha ez számít)

2023. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válasz, főleg egy fiatal embertől. Így jó. Maradj is ilyen!
2023. jún. 14. 15:27
 14/24 NTBS ***** válasza:
Hűséges voltam. Vége lett mindnek.
2023. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14-es, attól még az önbecsülésed jó maradt. Nemde?
2023. jún. 15. 08:21
 16/24 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Sajnos nagyrészt az én hibámból ért véget a házasság. Több ezer km választott el minket hetekig. Bárcsak inkább szakítottam volna. Utólag okosabb az ember. Többet nem csinálok ilyet..

Azóta várok, hátha felbukkan valaki akivel ennyire szeretjük egymást.

2023. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16-os, biztos lesz.

Okosabb lettél sajna saját tapasztalattal. Most viszont okosabban csinálhatod az élet további szakaszát. ;)

2023. jún. 16. 08:41
 18/24 anonim ***** válasza:
Az biztos!! Sokat tanultam belőle! Majd a következő páromat nem hagyom cserben. Már ha lesz.. :D
2023. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éve vagyok hűséges az asszonyhoz. Lesülme a bőr a pofámról ha félredugnék főleg megkapok az ágyban tőle mindent. Nem dugunk naponta de hetente kb olyan kiadós több órás perverzkedéseink vannak csak na
2023. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%
Minden eddigi barátnőmet megcsaltam. Soha egyetlen ingyen puncit sem hagynék ki. Mostmár nyitott kapcsolatban vagyok és jól érzem így magam.
2023. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!