Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire vagytok sokan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok sokan férfiak akik hűek a párjukhoz hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Bármi mi is adódjon. Alkalmak akár amikor lehetett volna , de nem tettek semmit. Azok akik akkor is azt mondják, hogy az asszony az első, semmi más miközben semmi nem épp úgy alakul az adott kapcsolatban épp mint egy normális párkapcsolatban.

Nagyon kíváncsinan várom a férfiak kommemtjét!



#társ #hűség #Félrelepélési lehetőség #Ego nővelése
2023. ápr. 9. 08:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam nagyon szerelmes és hűséges. De a nő megcsalt. Nem egy férfival,nem is kettővel.


Azóta azt vallom rövid az élet hogy egy punci mellett leragadjak azóta nem voltam senkihez sem hűséges. Randizgatok egyszerre többel károk 2-3 nővel.

2023. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20-as és 21-es-nek szól.

🤔 Nem érteni, hogy akkor most benne vagytok egy adott kapcsolatban és mellette teszitek ezeket amiket írtatok?

Gyerekek vagytok vagy éredt felnőttek?

2023. júl. 4. 06:49
 23/24 anonim ***** válasza:
Gondolhatpd, hogy aki puncinak hívja a nőket milyen szinten lehet.
2023. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
🤭23-as 🤭 igen, de azért érdekelne, hogy az agya gyermeki még mindig vagy még ifik ezek az emberek? Érdekel,hogy milyen gonolkodás menettel vannak a mai férfiak túl nyomó töbsége. Mit, miért, hogyan gondolnak arról a dologról amit kérdeztem. 😊
2023. júl. 4. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!