Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pasimmal veszekszünk,után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimmal veszekszünk,utána fél meg egy napokat azon hisztizik,hogy én elveszem az energiáit a sok veszekedéssel,és nem bír utána dolgozni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
32 éves, és alig ért valamihez a számítógépes munkáján kívül.A legtöbb dolgot magamnak kell megoldanom a házban,és a házon kívül. Abszolút pitiáner kéréseim szoktak lenni,és ha nem teljeseül akkor felhúzom magam, szó szót követ,és összeveszünk. Utána mindig arra hivatkozik,hogy ő azért nem bír másnak dolgozni/felkelni,mert hogy én folyton veszekszem vele,és elveszem az energiáit. Hozzáteszem,hajnali 2-3 órákig filmet néz, meg amikor mondom,hogy aludjunk,akkor is fent marad,és filmet néz..de én vagyok a hibás,hogy ő fáradt. Mit lehet az ilyen emberrel tenni? Csak a szakítás a megoldás? Sokszor inkább nem szólok,hogy ne legyen veszekedés, de előbb utóbb kirobban. 7 hónapja élünk együtt,és majdnem minden egyes nap van valami veszekedés közöttünk. Nem mindet én gerjesztem, ezt is hozzáteszem. Mit tegyek?
2023. ápr. 12. 23:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amik neki feleslegesek,nekem nem azok. Ezért is írtam ki a kérdést,hogy más is jár-e hasonló cipőben.És egyébként nálunk is hasonló a szitu. Ő a nyugodtabb, csak vele az a gond,hogy ő az a "minden jó úgy ahogy van típus". Képes volt elnézni azt is,hogy a szobában penészesedtek a falak,és nem hogy szólt volna felőle, amikor megéreztem a furcsa szagot, azt mondta ő nem érez semmit. Mint utólag kiderült,nem volt kedve kihúzkodni a szekrényeket megnézni mi a baj,hanem egyszerűen a szőnyeg alá söpörte
2023. ápr. 13. 00:17
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Élmény lehet veled élni
2023. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért bennem is menne a pumpa, ha igénytelen lenne a párom... De ha nem tud változni akkor vagy fogadd el hogy neked kell helyette vagy szakits
2023. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem, én ezt nem bírnám. Igaz, ilyesmi eset csak pár kibírhatatlan lakótársnőmmel volt. De aki extra igénytelen, alapvető dolgokban nem tudunk egyetérteni, azzal én sem tudnék maradni. Sok pasinak pl: teljesen megfelel az az albi is, ahol teljesen lelakott a fürdő-wc. Én undorodom az ilyen helyektől, szóval nekem fontos, hogy minimum normális állapotra felújított legyen a lakás, nem penészesen, nem ősrégi, gagyi ajtókkal, amiket be kell csapni, hogy csukódjon, meg nyikorognak ezerrel, egyszer kínlódtam ilyen albérletben, elég volt. Hiába, nem mindenkinek jó a legolcsóbb opció, mert nem biztos hogy tudunk hozzá alkalmazkodni, ha jobb helyen nőttünk fel gyerekként.


A külön szobàt amúgy megértem, nekem is van igényem egy fél dolgozószobára, ahol egyedül is lehetek néha.


De hát egy 57 nm-es 2,5 szobás lakásban abszolúte nem viselném el a párom, ha minden nap vitázni kéne valamin.

2023. ápr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt szimplán az van, hogy nem illetek össze, ennyi.

Kár mondani, hogy kinek van igaza, ki a hibás, attól még semmi nem fog változni, ha ezt nem tudjátok normálisan lekommunikálni mindketten.

Írhatja itt a gyakorikérdések közönsége, hogy te vagy a hibás, vagy a párod a hibás, mi kívülállók vagyunk.


Az én szememben mindketten hibásak vagytok. Te abban, hogy túlreagálod ezeket. Vissza akarja hozni a szekrényt, mondd neki, hogy drágám kérlek ne hozd vissza, mivel a szüleidtől van, ha ragaszkodsz hozzá lefedjük valamivel kint, de ne legyen bent mert büdös lesz tőle. Vagy drágám, kérlek legközelebb szólj, hogy akkor a penészt időben eltávolítsuk, mert veszélyes. Kicsit olyan vagy nekem mint az időzített bomba, ami robban, és ilyen légkörben én, mint nyugodt ember nem bírnám.


Ő meg abban hibás, hogy kicsit olyan mint aki sz*rik mindenre, és a saját lustaságát rád vetíti ki, ő meg a másik véglet, hogy nem tesz semmit, de inkább téged hibáztat, hogy rosszul érezd magadat.


Egymást nem fogjátok tudni megváltoztatni, vagy képes ő is és te is a kompromisszumra, vagy veszekedhettek minden nap amíg valaki ki nem lép a kapcsolatból.

2023. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

és ha nem teljeseül akkor felhúzom magam


Igen, valóban nagyon idegesítő, amikor ahelyett, hogy normálisan eltöltenék a másikkal egy estét, ő minden hülyeségen fennakad, szóvá teszi, etc.

Te konkrétan vergődsz a semmin.

2023. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!