Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél olyan pasival akivel minden felesben van és még egy virágot se kaptál tőle?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam értékesnek mellette, még egy virágot se kaptam tőle, nőnapra olcsó csokit vett és ennyi...
2023. máj. 18. 07:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
#10 Férfiak dolga.
2023. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen fillérb*szó, lehúzós pasi van manapság, ne adjuk alájuk a lovat. Igenis el lehet várni, hogy férfiként viselkedjen, addig ne kapjanak nőt, amíg nem tesznek érte. Főleg ha 3x annyit keres, mint te, és mégis így viselkedik? Ne viccelj…
2023. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
Ahogy olvasom a gyk-t, ffiak és nők (!) szerint szigorúan felesbe kell gondolkodni egy kapcsolatban, minden ellenkező esetben az egyik kihasználja a másikat.
2023. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2023. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
18%
Simán. Szeretem amikor minden felesben van és nem szeretek virágot kapni.
2023. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

10!

Pl. megfőzi a kaját az alapanyagokból.

2023. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nehogy már ő udvaroljon a pasinak, úgy, hogy közben a pasi háromszorosát keresi, mint a kérdező.

2023. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Még csak nem is a kereset pontos értéke a gond. Hanem az, hogy ez a hozzáállás annyira rideg. A kölcsönösség pedig nem arról szól, hogy mindent fillérre pontosan felezünk, és nem is arról, hogy semmivel ne kedveskedhetnénk a másiknak.

A pontos részéleteket pedig egy komoly kapcsolatban illik megbeszélni, így mondjuk kis figyelmességgel elkerülhető a nem megfelelő ajándék. Nekem például barátnőm nem szeret virágot kapni. De tudom, hogy mi az, amit szeret, minek örülne, és akkor olyasmit veszek neki. Bár ő meg mindig azt mondja, hogy túl sokat költök rá, de ettől függetlenül nem fog ezért problémázni.

De természetesen ez nem egyoldalú. Ő is sokszor meg szokott lepni valamivel.

2023. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
amikor találkoztunk akkor néhányszor elutazott hozzám, hozzáteszem hogy kb 300 km-ert utazott összesen csak miattam. Én is vettem neki így kedvessegkent, amikor költözni segített meghívtam egy kínai étterembe... Amúgy nem cselednek használ, mert ő is takarít, főz(egészségesen él) és csak annyit kért hogy drágább így az étel, csak ne egyek rossz minőségű kajákat... Pl nagyon szeretem a zacskós levest, azt se szereti ha azt eszem. Ma voltunk állatkertbe, vett nekem egy fagyit..a virágra azt mondta, hogy ha eljön az ideje kapok
2023. máj. 18. 16:18
 20/32 anonim ***** válasza:

A nők egyenlőséget akartak. Most itt van, ez se jó.

Ki érti ezt?

2023. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!