Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jól tettem hogy elhagytam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elhagytam?

Figyelt kérdés
8 hónapig találkozgattam egy férfival, de úgy tűnt hogy fél az elköteleződéstől. Ő heti egyszer akart találkozni, beszéltünk az összeköltözésről, de mindig az anyagiaktól félt hogy nem fogunk tudni megélni . Van egy kisgyerekem is, sosem látta. Előző kapcsolata is komoly lehetett volna de a nő végül belátta hogy nem fognak összeköltözni soha, mert amikor a nő már elvált, ugyanúgy csak találkozgattak. Annak is volt egy kisgyereke. Ugye jól gondolom hogy aki komoly kapcsolatot akar velem, az nem fél és nem jön kifogásokkal és nem elégszik meg csak heti egyszer találkozni? Vagy esetleg kíváncsi lett volna a gyerekemre is? Mindezek ellenére azt mondta h szeret meg nem zavarja h van gyerekem. Voltak programjai amúgy másokkal, mindig elmesélte h mit csinált a héten , velem meg nem ment sehova.
2023. máj. 30. 13:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó persze de nem mindenféle emberrel. Öreg kopasz elhízott elhanyagolt impotensek szoktak kapkodni a legjobban a nők után. Aki jó pali annak van nő …..Természetesen olyannal akiben megbízok, aki nem ver át és nem csak egy használati tárgyat lát egy nőben. Az olyanok pedig komoly kapcsolatot akarnak. Tehát eleve kilőve az a kategória amiről te beszélsz…….Igen van aki csak izélni akar ők is biztosan találnak olyan nőt akinek nincs igénye semmire . Mondjuk ha szex kapcsolatot keresnék én, és nem társat, akkor nekem lenne bizony igényem! egyértelműen 20 évvel fiatalabb kellene, annak működik legalább, megnézném azt is hogy ad magára ,izmos, nem kövér, szóval hidd el ha nekem csakis arra kellene valaki akkor az olyan legyen ami tényleg izgató látvány. Szóval amíg nincs valaki addig majd keresek valaki tényleg szemet gyönyörködtető látvány 🥰😂🤭 Bizony, nem csak a pasiknak vannak elvárásai.
2023. jún. 5. 09:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Pl egy Ronaldo külsejű “ karban tarthatna” hamár így írtad. Most egy kb 20 évestől jó is lenne. Ha csak szex van akkor ne csak én kelljek a palinak hanem ő is haladjon meg egy szintet.
2023. jún. 5. 09:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor várj a csodára 🤣🤣🤣
2023. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Te meg keresgélj más oldalakon olyat amire neked van szükséged. A nőknek is vannak elvárásai, ha csak az élvezetekről szól az egész akkor a nőknek is jó legyen, me csak a pasi gyönyörködhessen. Nekünk is fontos a látvány. Te sem mennél bele olyanban hogy heti egyszer szexelsz egy fogatlan elhízott öregasszonnyal ,te is megnézed ami szép….
2023. jún. 5. 10:44
 15/15 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!