Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek a férje 8 órában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a férje 8 órában dolgozik milyen feladatai vannak még otthon?

Figyelt kérdés
Van kettő 4 év alatti gyerekünk, férjem 8 órában dolgozik miután haza jön semmiben sem segít csak ha noszogatom. Enyhén szólva elegem van. Semmit sem pakol el maga után, morzsás az egész ház mert jön megy eszeget, ahányszor iszik egy pohár vizet annyiszor vesz új poharat és pakolja egymás mellé a konyha pultra, ha épp a gyerekekre ügyel amíg én főzök vagy mosogatok, vagy teregetek stb addig el uralkodik az egész lakásban a káosz. Nem érdekli ha a gyerekek mindent össze maszatolnak, szét dobálnák, húzzák a takarókat a földön végig az egész lakáson, huzkálják a függönyt, le dobálják a kanapéról a párnákat, szóval mindent megtehetnek mellette. Én már ezt nem bírom. És úgy gondolom hogy írok neki egy feladat listát ami az ő dolga a lakásban. De ő szerinte ő dolgozik és neki ennyi bőven elég és az én dolgom minden. Igen ám, meg is csinálom, de az hogy 5 percig sem tart a megcsinált munka az úgy nem meló. A ti férjeiteknek/pártoknak vannak feladatai a lakásban? Milyenek?
2023. jún. 2. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20# aki vonatot vezet, azt úgy hívjuk, hogy mozdonyvezető, esetleg motorvonat vezető….
2023. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nyilván fikázódik mindenki, mert csak vinnyogsz. Menj vissza te is dolgozni, van bölcsőde meg óvoda, aztán osszátok ketté a feladatokat!
2023. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy gondot jelentenek az igény szintekben való eltérések két fél között. Biztosan a férjednek is van egy pont, amikor magától elkezdene takarítani. Ideális, ha két félnek ez a pont hasonló magasságban van. Tudom, hogy velem is baj lenne, mert engem is csak egy bizonyos pont után kezd el zavarni a koszt és a por, míg másnak más jóval hamarabb zavaró lesz. És nyilván az ép ész azt diktálná, hogy én alkalmazkodjak az igényesebbhez, ahol meg már ez lenne nekem zavaró, hogy olyat csinálok, takarítok, ami engem még közel se zavar csak azért, mert a másikat igen. Ez van. Emberek közötti különbségek.
2023. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az lenne az igazi, ha örülnétek egymásnak, amikor hazajön. Amit addig nem tudtál aznap elintézni, várhat holnapig.

Lehetne beszélgetni, együtt játszani a gyerekekkel, esetlen kimenni sétálni vagy a játszóra, aztán kellemesen megvacsorázni és készülődni a lefekvéshez.

2023. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#24 és mennyire igazad van. Bele fásultam a mindennapokba sajnos na meg abba hogy nem egy olyan párom van akivel ilyesmit lehet csinálni, mert fontosabb a teló neki mint a család.
2023. jún. 14. 21:54
 26/28 anonim ***** válasza:

"fontosabb a teló neki mint a család"

Ha jól érezné magát otthon és veletek, biztos titeket választana. Talán még nem jött rá arra, hogy rajta is múlik, hogy milyen az otthoni légkör. Ha csak a feladatokat, a noszogatásodat és az elégedetlenségedet látja, miért lenne neki fontos, amiben nem érzi jól magát, sőt gondolom unatkozik is, és haszontalannak érzi magát otthon. Ki kell ebből mozdulnotok, segíthetsz neki örömteli programokkal és olyan feladatokkal, amiket szívesen és felelősséggel vállal, aztán büszke magára, ha elvégezte, és jobban magáénak érzi majd a családját és az otthonát.

2023. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

"gondolom unatkozik is, és haszontalannak érzi magát otthon".

Akkor tessék kivenni a részét...ja vagy csak a farkát tudta beleadni? Értem.

"még nem jött rá arra, hogy rajta is múlik, hogy milyen az otthoni légkör" elég szomorú.

Nem noszogatná a kérdező, ha felemelné a seggét! Tudom...erre se jött rá magam.

A háztartást Én se azért csinálom, mert olyan szivesen csinálom.


Ő dolgozik...hűha. Én is, más is gyerek melett. Evvel az a baj, ha Te mész vissza dolgozni, ugyan úgy a Te dolgod lesz minden.

2023. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"semmiben sem segít"

Nem neked kell segíteni, mert nem minden a te dolgod. Ő is ott lakik, és ő nem a harmadik gyereked, hanem a felelős társad.

Ő dolgozik 8 órát, te is dolgozz 8 órát. A többi már közös feladat, pihenés és szórakozás.

2023. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!