Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik ezek az érzések bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az érzések bennem?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a jelenlegi párommal, jól alakul minden, eljegyzett, tervezzük a közös jövőnket, szeretjük egymást, minden oké a kapcsolatunkban. Egy dolgot leszámítva mostanában, még pedig engem. Eddig minden jó volt velem (is), de nem rég (pár hete) olyan fura érzések kavarognak bennem.


Volt 6 évvel ezelőtt egy másik srác az életemben, akivel még fiatalabb korunkban ismertük meg egymást a sulis évek alatt. Olyan igazi se vele, se nélküle dolog volt. De mindenki szerint egymásnak lettünk teremtve. Azonban én is elég éretlen voltam, ő is akkoriban. Szerettünk volna együtt lenni rendesen mint egy pár, aztán valahogy elcsesztük. Én nem tudtam még teljesen felé elköteleződni, pedig tetszett, vonzódtam hozzá, csak túl fiatal voltam. Ő is tett olyat, amit nem kellett volna, amivel megbántott. Lefeküdt egy akkori barátnőmmel, de sose vallották be. Én dühömben akkor teljesen kiakadtam és végeztem mindegyikkel, a sráccal is. Sok csúnya dolgot vágtam a fejéhez, pedig elmondása szerint ő nagyon nagyon szeretett engem… sosem tisztáztuk igazán az egészet. A szakítás után két évvel felkerestem, de lerázott, mondván van neki egy lány és tök jól megvannak.

Azóta nem is beszéltünk, semmi kontakt nem volt köztünk. Továbbléptünk mindketten. Azt hiszem van neki is valakije most is, de persze semmi biztosat nem tudok. Nem vagyunk egymás életének részei.

Na de a lényeg, hogy mostanában, 6 év után, nekem pàr hete folyton ő jár az eszemben. Álmodtam is vele, aztán valahogy így belemászott a fejembe a kíváncsiság, a hiányérzet, folyton a régi dolgokra gondolok, azokra amik jók voltak köztünk. A tipikus mi lett volna ha…

Mi a gond velem? Ez azt jelenti nem szeretem igazán a jelenlegi páromat? Teljesen elbizonytalanodtam mindenben. A páromnak nem mondok semmit, próbálok nem erre gondolni, inkább racionálisan nézni mindent. A jelenlegi párommal szinte minden tökéletes. Van jövőnk, idősebbek vagyunk, màr érettebbek is.

De annyira zavar ez az érzés bennem. Aki volt már hasonló helyzetben, kérem írja le a tapasztalatát. Szitkozódó, rosszindulatú kommenteket nem kérek köszönöm. Nem erről szól most ez az írás. Komolyan érdekel mi történik a lelkemben, ezért kíváncsi lennék hasonló történetekre megoldással.



2023. jún. 3. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva nem vagy szerelmes és mivel a másik az első (komoly) szerelmed volt most vele pótolod a hiányt. Rosszabb esetben önértékelési zavaraid vannak, mert nem jó a jó, neked inkább a rossz kell tudatalatt, megcsalt, nem működött, el is zavart, neked az nem elég? Jó lenne amúgy szakítani, kiheverni, lehet nem ártana szakember se és idővel csakis szerelemből kapcsolatban lenni!!!
2023. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jo lenne pszichologussal beszelgetni. Ugy tunik, vonzodsz a balhes alakokhoz. Az elozo csavo nagyon gaz, ha a baratnoddel megcsalt.
2023. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy tini fiu azt mondja neked, hogy nagyon szeret, es lefekszik egy baratnoddel, akkor eppen az ellenkezojerol tesz tanubizonysagot, nem? Gondolkozz el mar egy kicsit ezen. En azzal szoktam lefekudni, aki szeretek, nem pedig a baratnojevel. De lehet nekem van rossz szokasom es o csinalja jol.
2023. jún. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs semmi gond veled, lehet hogy kapuzárási pánikod van és azért tépted fel a régi sebeidet, mert próbálsz új érzéseket előidézni. A házasság és család alapítás kérdése úgy gondolom, hogy ilyen kérdésben nem szabad az érzéseinkre hagyatkozni, mert ezek folyamatosan változnak. Érezheted azt is, hogy gond van a kapcsolatoddal, nincs benne semmi újdonság, de lehet ez amiatt van, hogy te saját magad nem érzed jól magad a bőrödben és a kapcsolatodra próbálod ezt kivetíteni. A házasság legyen egy döntés kérdése, hogy én úgy döntöttem, hogy vele leszek, nem bonyolult ez az egész, csak meg kell érteni önmagad. :)
2023. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Bekell ismerni magadnak,hogy igenis jó a jelenlegi életed.Nem illuziókban élni miletvolna ha.

Hasonlóan jártam feladtam mindent othagytam a férjemet azt hittem minden jólessz.Pedig ő akkoriban győzködött hetekig húzódott mindent megpróbált hogy maradjak,de én feladtam egy tini szerelemért.hamar rájöttem hogy hibáztam, de már késő volt összejött az egyik exével.többet hallani se akart rólam .Ennek már 5 éve de a mai napig bánom hogy nem tartottam ki mellette.csak sajna akkor jön rá az ember mit veszit mikor már elveszitette.

2023. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!