Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélni az ex férjjel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélni az ex férjjel? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Az exférjem és köztem több mint 6 hónapja mondták ki a válást. Mind a kettőnknek van új kapcsolata. Gyerek nincs. Mivel nagyon fiatalon házasodtunk nem futotta másra csak egy panel lakásra ami egy szoba konyha furdoszobábòl áll. Eladni még nem tudtuk így kénytelenek vagyunk még mindig együtt élni. Viszont tegnap összemelegedtünk. Ez sokkal jobb volt neki is és nekem is mint az elmúlt években mert nagyon elhidegültünk egymástól. Az a faramuci helyzet állt elő hogy lehet szeretők leszünk. Fogalmam sincs mit kell tenni ilyen helyzetben. Azóta is a hatása alatt vagyok. Szerelmes lettem
2023. aug. 15. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindketten undorítóak vagytok.
2023. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Párjaitoknak nincs lakása ahová mehetnétek?
2023. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"Mind a kettőnknek van új kapcsolata."

Na innentől gratulálni tudok hozzátok.... 🤢

2023. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Kapcsold ki a született feleségeket, és menj aludni.

( Ez pontosan olyan, mint mikor Gabrielle és Carlos elváltak, új kapcsolata lett, majd szeretők lettek)

2023. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha van új kapcsolatotok, eleve miért nem azokhoz költöztetek? Azért nem vagytok már gyerekek gindolom.

Biztosan nem tűrném el a páromtòl, hogy az exével éljen.

A megcsalás meg...mutatja az új kapcsolatok komolyságát... hát gáz ahogy van az egész.

2023. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem sok jót vetít előre egy iylen együttélés.
2023. aug. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nézz, kevesebb szappanoperát!
2023. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Mit csinálj? Találj ki jobb kamut, ez túl átlátszó lett ;)
2023. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Együtt voltatok.

Az nem lehet,hogy sose szerettetek ki egymásból,hanem más miatt ment tönkre a kapcsolat?

Itt a legokosabb lenne megpróbálni még egyszer,a másik kettővel meg szakítani.

2023. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!