Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téged mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire zavar, ha a párod egészségtelen életmódot folytat?

Figyelt kérdés
Például cigizik, keveset mozog, egészségtelenül étkezik. Illetve te mennyire szólsz ebbe bele?
2023. okt. 18. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Engem az ellenkezoje is zavar akik olyan piperkőcök meg önimádók meg állandoan a gyogyteák vitaminok önszerelem az összes témájuk es pacsulizzák magukat nyakra főre minden parfummel.


Igénytelenekkel.viszont én össze se tudok jönni mert helybol lesz undorom. Igy a másik.oldalrol nem tudok nyilatkozni.

2023. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Zavar, és nem kell beleszólnom, mert nem illünk össze, nem is járnánk.
2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon!
2023. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem szólnék bele, de én viszont nagyon egészségesen étkezem, és nagyon odafigyelek arra, hogy mikor mit eszem. Mert célom van.
2023. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem érdekelt, meg én sem vagyok amúgy az egészséges életmód mintapéldánya, de igyekszem. A párommal elég ideje vagyunk már együtt, hogy lássam az életmódja miatt elhízni, közben ez fáj-az fáj, sürgősen változtatnia kéne de csak halogatja. Ezért már zavar. Nem is a külseje miatt leginkább, hanem mert aztán én hallgathatom hogy pl fáj a térde. Persze hogy fáj ekkora túlysúlyt cipelve az lenne a csoda ha nem fájna.
2023. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem problemazok az onpusztitasan,van eleg fekete dogos ruham beugorni temetesekre ..😂

En sportolok,dietazok,adok magamra.


Nem szabad az embereket utasitgatni meg felteni meg jot akarni nekik.


N

2023. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
Ha ezt így mind együtt tolná, az azért zavarna. Én dohányzom de ennyiben kimerülnek a mindennapi egészségtelen szokásaim. Minden egyebet csak mértékkel csinálok, úgy belefér bármi. De ha valaki nem mozog, szarokat zabál folyton, stb, annak általában van olyan hatása, ami nekem is zavaró lenne, mondjuk ha elhízik az egy dolog, de ha soha nincs semmi energiája, az meg a másik. Annyit hallok mindenkit panaszkodni folyton, hogy fáradtak, semmire nincs erejük, nincs kedvük munka után se semmihez, sokszor hétvégén is csak döglenek, ennek nyilván oka van, és általában nem önmagában a sok munka, hanem az egészségtelen életmód, ilyen emberrel pl nem szívesen lennék kapcsolatban. De nyilván nem az okozza ezt, ha néha megesz az ember egy zacskó csipszet egy film mellé, vagy alkalmanként berúg a haverokkal vagy akármi.
2023. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kaja problémás egy bizonyos mennyiség/minőség felett, dohányossal meg össze sem jövök.
2023. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban zavar a testépítő, sportmániás, aki a teremben éli az életét, kényszeresen méri mit, mikor, mennyit eszik, elégedetlen magával. Totál merev az élet egy ilyennel, mert még pl nyaraláson sem tudja elengedni magát.


A dohányos kizárva, aki szeret enni, az nem. Legalább nem nyavalyog állandóan a kaja miatt.

HA mellette mozog is és nincs elhízva, teljesen oké.

2023. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!