Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehéz helyzet ez.. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet ez.. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 25 éves srác vagyok a párom idősebb tőlem és szintén pasi. Szeretjük is egymást, egy hullámhosszon vagyunk, szóval rendben van a dolog.. Az utóbbi időben, ha valamiben bénázok, akkor nyakon vág, fejbe csap és nem értem miért.. Ez később eldurvulhat? Van hogy Apáskodik is, de néha kicsit soknak érzem.. Jó, nyilván félt és aggódik.. De sok tud lenni. Sokszor érzem úgy, hogy titkol is valamit. Gyanúsított is párszor, bár a kapcsulatunk elején pont neki írogattak és telefonálgattak a pasik.. Volt, hogy telefonáltunk és megszakadt a hívás, azt kamuzta, hogy tesójával beszélt..1-2 órás dolog volt.. Közben másik pasival. Együtt is élünk, de teljesen megváltoztatott úgy érzem.. Rá sem ismerek önmagamra és lehet nem jó értelemben. Izgat, de nincs szex.. Havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt, azt is előre meg kell vele beszélni. Úgy érzem, montha könyörögnék érte.. Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Mindent megkapok, de úgy gondolom, csak valamit kompenzálni szeretne vele.

nov. 10. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod jól, hogy hagyni kéne a francba. Már ezek a fejbecsapások, ütések is kellően durvák, tök mindegy később még keményebb lesz-e. Legyen már annyi önbecsülésed, hogy legalább ezt nem engeded.


Maga a kapcsolat pedig alapból egy nulla, ezt szintén érzed.

nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfi vagyok és volt ilyen korú párom.

Igyekeztem mindig megadni neki mindent,lelkileg és testileg,emberileg.De három év után mégis szakított,mert azok a keretek,amiben a kapcsolatunk működött,egyutt éléssel,neki nem adták meg,amire vágyott.

Ami itt nálatok történik,nekem azt mondja,hogy a párod másfelé érdeklődik már és bizony,van,hogy a jelenléted is idegesíti.Az,hogy megad mindent,az lelkileg kompenzálja a testiség és az érzelmek hiányát.

Itt más megoldás nincs,mint az,hogy szakítani kell.Ugyanis ez jobb nem lesz,az idő megy és a te életedből és boldogságodból vesz el.Add meg magadnak az esélyt arra,hogy olyan párod legyen,aki igazán szeret,és ezt nem azon át adja meg,hogy mindent megkapsz,hanem lelkileg és testileg is tud szeretni.

Ha már könyörögni kell,hogy szex legyen,ott annyi az egésznek.Ez lakótársi egyutt élés ,de ezt te is tudod,csak azt hiszed, ez javulhat.

Egy lehet probléma,ha nem tudsz hová menni,vagy anyagilag fuggésben vagy tőle.Viszont ez neki sem jó,mert bántja a lelkét,hogy elbánna veled ha ő mondaná ki,hogy annyi.De közben ő már máshol van,hidd el.

Gondold át,de ez jobb már nem lesz.Fiatal vagy,még lehet igazi társad !


F 54

nov. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló..

Lehetne tényleg több önbecsülésem és igaz, hogy nem kellene hagyni, mert ez is már durva. Köszönöm válaszod.

nov. 11. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló..

Lehetséges, hogy más fele is kacsingat és már nem annyira érdeklődik irántam. És lehet az is, hogy idegesíti a jelenlétem. Az elején sokat vitáztunk is és féltékenykedtem. Igazából nem függök tőle anyagilag, van saját lakásom is.. De tényleg azt hittem, hogy ez még jobb is lehet. Fontosabb lenne jelen esetben magamra is gondolni, nem mindig megfelelni másoknak.

Csak fura az egész, mert bújik, sokszor mondja szeret.. Össze vagyok zavarodva kicsit lelkileg. De köszönöm a választ.. Segített sokat. 🙂

nov. 11. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szíved mélyen tudod, hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz... Már az önmagában szakító ok, hogy a "hibáid" után fizikálisan is megfenyit.
nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az utóbbi időben, ha valamiben bénázok, akkor nyakon vág, fejbe csap és nem értem miért.. Ez később eldurvulhat?"


Ez már eldurvult. Nincs mire várni, szakítanék.

nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viszonylag nagyon fiatal vagy, merj lépni. Nekem csak 28 évesen adódott az első igazán komolyabb kapcsolatom, ráadásul távkapcsolatban az illető nem akart lépni egyáltalán... Másik illetővel nyáron költöztem össze és 4 éves lesz a kapcsolat.

Kívánok sok sikert. ^.^

nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdéseidet és a válaszaidat olvasva az jött le, hogy nem vagy hülye gyerek, sőt, értelmes és intelligens srácnak tűnsz.

Szerintem te magad is tisztában vagy azzal, hogy ez már sokáig nem mehet így, és igazából már nem is érzed olyan jól magad ebben a kapcsolatban, ahogy egyre jobban nyílik ki a szemed.

Szerintem lépj le, ne vesztegesd a drága időd, és keress olyasvalakit, aki igazán tud szeretni, és megbecsül téged.

nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Piros zászlo, piros zászló!! Vedd a lapot es menekulj, mielott megsérülsz.
nov. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon meg, mert a kérdező /sem/ fog ebből a kapcsolatból kilépni.Gondoljatok utána és rájöttök miért ...

Tudok olyanról,akivel ennél közönyösebben és durvábban "bánnak" .Már akkor sír, amikor beszél róla és ennek ellenére évek óta benne volt és marad a kapcsolatban. Többen akartunk neki segíteni,nemcsak tanáccsal,de más módon is,nem fogadta el.

Ha valaki szenvedni akar,akkor nem lehet mit tenni vele - sajnos :/

Nagyon sokan vannak így, de nyilván ez is sejthető.

nov. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!